Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Настільні лампи з абажуром

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Настільна лампа з цікавим абажуром прикрашає кімнату, приймає участь в розподілі на зони і разом з цим добре освітлює місце установки. Варіантів дизайну таких світильників багато і всі вони привабливі по-своєму. Технічні можливості теж не завжди однакові. Вибір залежить від інтер'єру, цілей користування. Тільки потім підключають смак.

Настільна лампа з абажуром – різноманітність

Класичні варіанти плафонів і абажурів створені для організації освітлення помірної яскравості. Конструкція виключає роздратування очей, адже джерело світла приховане від них. У цьому також криється привабливість загального вигляду, родзинка дизайну. Потік світла зберігає єдину задану спрямованість, але вона може дещо змінюватися в залежності від самого абажура. Він буває відкритим знизу і також у верхній частині. При цьому створюється додатковий потік, світло красиво відбивається в сторону стелі, що додає в обстановку тепла і умиротворення. Купити настільну лампу з прозорим, світлим абажуром значить отримати більш яскраве освітлення. Такі плафони пропускають світло краще, ніж матові, темні. Настільними світильниками керують по-різному:

 • Натисканням на кнопку, розташовану на корпусі.
 • Дотиком до сенсорних панелей.
 • Використанням вимикача на шнурі.

Лампи з абажуром для спальні і не тільки – де встановити

Настільний світильник такого типу доречний в будь-яких кімнатах, установка допустима з різними цілями. Але для роботи, навчання він не дуже підходить. Для цього правильно вибирати офісні настільні лампи. М'яке розсіяне світло, яке дають абажури, погіршує виконання точних завдань, ускладнює роботу з паперами, записами. В інших ситуаціях вибір виправданий, тому що:

 • Лампи добре освітлюють окремі зони і не займають багато місця. Плюс зручно, що їх можна перенести навіть в іншу кімнату, якщо захочете.
 • Лампи з абажуром для затишної спальні працюють як хороші нічники, допомагають спокійно відпочивати в кімнаті ввечері або вночі за рахунок помірної інтенсивності світіння.
 • Вдало доповнюють систему освітлення в кімнаті як допоміжні джерела разом зі стельовими світильниками, люстрами.
 • Заслужено визнані повноцінними декоративними елементами. Дизайн вибирають відповідно до стилістики кімнати, а цікавих моделей багато. Вони допомагають завершити інтер'єр, внести в нього гармонію і затишок.

Невеликий мобільний світильник успішно вирішує багато завдань, але перш, ніж його замовити, потрібно дізнатися важливі правила.

Вибір

Головне – безпомилково визначити місце установки настільної лампи з плафоном. Треба виключити ризики падіння, ударів, будь-яких механічних впливів. Особливо скрупульозний підхід при виборі в дитячу. Підійде модель тільки з міцних матеріалів, без дрібних деталей в конструкції, щоб при випадковому перекиданні вона не розлетілася на частинки.

Джерело світла при роботі не повинно направлятися прямо на очі. Щоб цього уникнути, зверніть увагу на висоту столу, комода або тумби, куди плануєте поставити світильник. Розмір настільної лампи вибирають відповідно до габаритів предмета меблів. Логічно домогтися балансу. Якщо вона буде громіздкою, займе майже всю поверхню маленької тумбочки біля ліжка, це не годиться.

Також при виборі керуйтеся стилістикою інтер'єру. Популярні напрямки:

 • Класика. Така настільна лампа з плафоном симетричної форми, часто з кришталевими підвісками, елегантною ніжкою, кольори спокійні.
 • Мінімалізм. Немає зайвих деталей в дизайні, строгий вид і одночасно благородний.
 • Лофт. Основа з дерева або металу, простота форм, "показова" лаконічність дизайну, ефект відсутності попередньої обробки матеріалів.
 • Прованс і флористика. Приємні пастельні тони, витончені форми, текстильні абажури. Рослинний орнамент або дизайн як міні-копії рослин.
 • Тіффані. Скляні плафони з вітражними вставками, яскраво і незвично. Часто стилізовані під старовину.

Ми готові допомогти, щоб ви отримали настільну лампу з абажуром відповідно до смаку, інтер'єру і вимог до якості світла. Пропонуємо послугу професійного підбору освітлення. Від нас – варіанти моделей, які підходять на 100%, від вас – нічого, крім додаткової інформації, наданої нашим співробітникам. Послуга безкоштовна, тому не втрачайте можливість заощадити час, сили і нерви. Не бійтеся довіритися нам.