Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Стельові смарт-світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

смарт світильникиОбираючи освітлювальний прилад, важливо звертати увагу не тільки на його тип і особливості дизайну. Не зайвим буде врахувати, що на ринку представлені нестандартні моделі смарт світильників. Це не ті звичні прилади, які можна побачити в кожному будинку. Вони мають специфічні робочі характеристики, завдяки чому перед користувачем відкривається маса цікавих можливостей.

Що таке smart світильники

На відміну від стандартних освітлювальних приладів моделі зі смарт функціоналом допомагають користувачам успішно вирішувати безліч завдань. Їх роль полягає не просто в освітленні певної площі приміщення. Ці світильники на стелю також здатні "підлаштовуватися" під будь-які вимоги і побажання, що висуваються до якості світла. Управління ними здійснюється легко і швидко за допомогою пульта, смартфона, ноутбука. Висока функціональність забезпечується за рахунок наявності спеціальних типів мікросхем в конструкції. При покупці одного приладу можна сміливо сказати, що ви отримуєте модель, здатну замінити відразу кілька пристроїв.

Як працюють смарт-світильники і які можливості забезпечують

Першою характеристикою роботи, яку слід зазначити, є економічність. Більшість моделей оснащується діодними модулями або Led-джерелами світла. Ви завжди можете змінити режим освітлення, керуючись індивідуальними потребами. Цей факт також дозволяє витрачати менше електроенергії. У той момент, коли ви не потребуєте великої кількості світла, немає необхідності платити за електрику даремно.

З першою властивістю безпосередньо пов'язана інша важлива характеристика – тривалий термін експлуатації розумних світильників. Вони служать роками, не втрачаючи початкові робочі властивості. При цьому перегрів, різкі перепади рівня напруги не страшні.

Відмінні експлуатаційні характеристики вдало поєднуються з широким функціоналом пристосувань. Ось які можливості забезпечуються за допомогою управління:

  1. Колірна температура і кольоровість. Можна вільно міняти відтінки світла: нейтральні, теплі, холодні. Наприклад, при бажанні LED світильники допоможуть домогтися передачі максимально природних кольорів навколишніх предметів. Для досягнення мети достатньо лише встановити нейтральну колірну температуру.
  2. Яскравість світла і його інтенсивність. Купити смарт світильник із наявністю димера означає отримати доступ до безперешкодного управління інтенсивністю подачі світлових променів. Вона легко регулюється як в сторону зменшення, так і збільшення.
  3. Таймер. Необхідний для того, щоб світло могло автоматично вмикатися/вимикатися. Ця функція допоможе не хвилюватися про те, що ви можете випадково забути це зробити (особливо важливо, коли мова йде про виключення).
  4. Можна купити стильний смарт світильник зі спеціальними програмами освітлення. З їх допомогою ви будете читати, працювати, дивитися улюблені серіали, відпочивати в максимальному комфорті.
  5. Установка будильника з підбором мелодії. Допомагає зробити пробудження більш приємним. При цьому відбувається поступове розгорання люстри точно до встановленого часу будильника.

Деякі моделі "розуміють" голосові команди. Достатньо тільки озвучити бажані параметри. Прилад розпізнає інформацію автоматично і починає працювати відповідно до заданих вимог.

Розумні світильники: на що звернути увагу при виборі

Звісно, не всі моделі здатні вирішити кожну зі згаданих задач. Деякі прилади мають мінімальний набір функцій, а інші, навпаки, володіють розширеними можливостями. Вибір здійснюється з орієнтиром на індивідуальні побажання. Дорогі моделі повністю виправдовують витрачені кошти. Але можна придбати недорогі світильники. Розумні світильники, купити які можна за різними цінами, в тому числі не дуже дорого, важливо обирати не тільки, виходячи з вимог до функціональних можливостей. Відповідність стилю оформлення приладу самому інтер'єру кімнати теж дуже важлива. Але і з цим проблем не виникне, адже більша частина моделей має універсальний дизайн. Це дозволяє сміливо купувати трендові світильники для установки майже в будь-яких приміщеннях.

Щоб придбання не завдало жодних клопотів і в повній мірі задовольняло ваші вимоги, краще звернутися за професійною порадою. Наша компанія забезпечує грамотну допомогу в підборі освітлення абсолютно безкоштовно. Ми дізнаємося важливі відомості, зіставляємо інформацію, а потім пропонуємо найкращі варіанти смарт світильників за прийнятними цінами. Гарантія від виробника надається до кожної моделі з каталогу.