Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри дитячі

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Дитяча кімната – власний затишний світ дитини. Тут вона відпочиває, весело грає, навчається та займається іншими важливими для себе справами. Правильно підібрана люстра в дитячу допоможе здійснювати все перераховане у комфорті та із задоволенням.

Основні відмінності від "дорослих" моделей

Головним нюансом, що відрізняє дитячу люстру від інших моделей, є дизайн. Цікавий зовнішній вигляд одразу привертає увагу дитини. Техніка, м'ячі, мультиплікаційні герої, сонце, зірки, місяць, квіти, тварини, повітряні кулі, хмари. У вимогах до дизайну закладено повну свободу для творчості. При створенні люстри в дитячу дівчинці чи хлопчику фахівці сміливо втілюють у життя унікальні ідеї. Яскраві кольори люстр зачаровують дітей віком від 3 років. Більшість моделей виконується саме в насичених життєрадісних відтінках. Це сприяє підтримці здорової активності та відмінного настрою.

Але до 3 років краще утриматися від надмірної яскравості, щоби сильно не фокусувати увагу малюка на світильнику. Часто барвисті моделі люстр просто відволікають від відпочинку. Важливо виключити надмірне емоційне навантаження.

Дитячі люстри для хлопчиків і дівчаток підліткового віку зазвичай вибирають у спокійніших відтінках. У цей час активно змінюються інтереси, смаки. Яскраві люстри у вигляді хмаринок, літачків або повітряних куль уже не зовсім доречні. Модель, виконана в нейтральних відтінках, з меншою кількістю декору відмінно підійде. Це впливає і навчальний процес - він стає більш продуктивним та спокійним. Для якого б віку ви не вибирали люстри чи дитячі настільні лампи, смак самої дитини важливо враховувати.

Дитячі люстри: на що обов'язково звертаємо увагу при виборі

Одним із основних критеріїв є повна безпека люстри для дітей. Ця вимога включає кілька важливих моментів. Ігнорувати їх не варто. Ось вони:

 • Екологічні матеріали виготовлення.
 • Відсутність виділення шкідливих речовин у процесі функціонування.
 • У складі конструкції немає дрібних деталей, які дитина може випадково відірвати та проковтнути чи поранитися. Міцна фурнітура, надійне кріплення кожного компонента є обов'язковими.
 • Додатковий плюс дитячих люстр для хлопчиків та дівчаток – забезпечення захисту від різких перепадів напруги. Це дозволяє мінімізувати ризики виникнення негативних наслідків, які здатні викликати небезпечне явище.

Бажано не зупинятися на моделях із крихких матеріалів = їх можна пошкодити під час ігор. Це правило відноситься насамперед до підвісних світильників. Занадто громіздкі конструкції також неприпустимі. Важливо:

 • домогтися чіткої відповідності площі кімнати та врахувати висоту стель;
 • не ігнорувати особливості оформлення інтер'єру (наведемо приклад: люстра в дитячу дівчинку часто виконується у ніжних відтінках рожевого, лілового, має милі декоративні елементи у складі конструкції, що чудово вписується в інтер'єр кімнати маленької принцеси);
 • з'ясувати побажання самої дитини, навіть якщо ви впевнені, що та чи інша модель на 100% підходить.

Правильна організація освітлення дитячої безпосередньо впливає гармонійність розвитку дитини. Достатня кількість світла обов'язкова, адже дитячий зоровий апарат сильно страждає при його нестачі. Неприпустимі також надто яскраві контрасти світла та тіні в межах кімнати. Варто зважати на ці нюанси, щоб зберегти зір дитини.

Купити люстру в дитячу: вивчаємо ідеальні характеристики

М'яке розсіяне світло – найкомфортніший варіант для очей. Це сприяє організації затишної атмосфери в кімнаті, зняття емоційної напруги. Бажано, щоб у конструкції моделі були передбачені можливості регулювання інтенсивності світла, значення колірної температури. Ці функції вважаються чудовим доповненням для світильників, призначених для монтажу в будь-яких приміщеннях. Навіть люстри на кухню часто не обходяться без їх наявності, що вже говорити про дитячі моделі. Так можна досягти оптимальної якості освітлення залежно від індивідуальних побажань.

Зазвичай однієї лампи мало освітлення площі кімнати. Особливо якщо люстра виступає єдиним джерелом світла. Наявність у конструкції кількох ламп наповнює світлом кожен куточок простору. Для досягнення максимального ефекту можна встановити додаткові джерела світла як бра, настільні лампи, нічники для комфортного сну. Бажано, щоб люстра в дитячу, купити яку сьогодні можна, спираючись на будь-які технічні вимоги, оснащувалась світлодіодним модулем. Чому такі джерела світла сьогодні настільки затребувані? Все просто:

 • вони економічні;
 • немає схильності до перегріву;
 • тривалий термін служби;
 • комфортні для очей.

На чому не варто економити, то це на люстрі в дитячу. Існують перевірені часом бренди. У їх каталогах точно знайдете виріб, який припаде до душі вам та дитині. Один із яскравих прикладів – люстри Dalber.