Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри-свічки

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

люстри-свічкиКрасиві люстри свічки дотепер користуються чималою популярністю. Їх присутність в інтер'єрі говорить про відмінне почуття смаку і відсутність страху додати в дизайн приміщення щось особливе. Встановлюючи таку незвичайну модель люстри, ви точно робите кімнату несхожою на інші.

Чому не втрачають актуальність

Оригінальний зовнішній вигляд – головне пояснення популярності. Більшість моделей люстр у вигляді свічок характеризується дійсно розкішним стилем виконання, що вносить в атмосферу приміщення особливу вишуканість, благородство. Деякі вироби мають більш лаконічний дизайн, але від цього не стають менш привабливими. Їх придбання доцільно для інтер'єру, в якому панує не добра класика, а, наприклад, сміливий модерн. Сучасні виробники пропонують великий вибір люстр, що дозволяє вільно придбати модель на будь-який смак.

Сьогодні люстра зі свічками буде виглядати не менш яскраво. Це майже той самий елегантний світильник, який прикрашав середньовічні палаци, королівські замки. Тільки тепер замість парафінових свічок, які потребують постійної заміни на нові, монтуються спеціальні лампочки. Люстра зі свічками під старовину за зовнішнім виглядом чітко нагадує оригінальний виріб, що прикрашав урочистий зал кілька століть тому.

Люстра не просто візуально приваблива, а разом з цим характеризується простотою експлуатації. Серед розмаїття моделей сьогодні легко можна вибрати ту, яка ідеально співпадатиме зі стилем інтер'єру приміщення. Наявність плафонів в конструкції люстри зі свічками під старовину не передбачена. Кількість свічок може бути різною. Окремі моделі представлені з 3-5, а інші - більш, ніж з 10 штуками.

Існує безліч варіантів декорування. Кришталь, стеклярус надають дизайну більше благородства і витонченості. Позолочені та срібні елементи відмінно доповнюють загальний стиль. Більшість моделей люстр зі свічками об'єднує використання в процесі виробництва металів різних видів. Основа виробів виготовляється переважно з латуні, алюмінію, бронзи. Кована люстра зі свічками випромінює ту саму привабливість, загадковість, яку так високо цінували багато років тому. Це викликає захоплення і сьогодні.

Де частіше встановлюють і для чого

Абсолютно не обов'язково встановлювати дані моделі тільки в приміщеннях, оформлених в дорогому стилі. Навіть якщо в кімнаті панує мінімалізм, монтаж цілком можливий. У цьому випадку велика люстра зі свічками чудово прикрасить приміщення, буде кожного разу притягувати увагу. Атмосфера тепла і затишку гарантована.

Але такі люстри все ж підійдуть не для кожної кімнати. Якщо в приміщенні досить низькі стелі, після монтажу простір звузиться ще більше. Чимала вага і великі габарити виробів – явища, які зустрічаються часто. Це робить покупку моделі для маленького приміщення вкрай недоцільною.

Установка кришталевих люстр здійснюється за допомогою спеціального гака. Його міцно прикріплюють до стелі. Оскільки прилад має велику вагу (особливо багатоярусні конструкції люстр свічок), необхідно забезпечити надійну фіксацію. Багато в чому це залежить від характеристик самої стелі, не тільки від професіоналізму майстра. Так можна гарантувати повну безпеку користування.

Люстри свічки: особливості вибору

Щоб точно зробити правильний вибір, скористайтеся декількома корисними порадами. Тоді придбання буде радувати кожен день. Ось основні рекомендації:

  • Зверніть увагу на габарити люстри. Необхідно, щоб був досягнутий баланс у співвідношенні розмірів виробу і площі кімнати. Занадто масивні люстри краще підходять для дуже просторої вітальні або зали для проведення урочистостей, ніж для установки в приміщеннях з більш скромною площею.
  • Моделі з великою кількістю свічок, ярусів доречні при відповідній висоті стель. У той же час величини площі кімнати, звичайно, теж має бути достатньо.
  • Потужність лампочок грає істотну роль. Якщо є необхідність в яскравому світлі, то відповідно і вибір на користь більшого значення потужності повністю виправданий.
  • Стан стелі. Важливо, щоб він був бездоганним. Світлові промені моделей люстр у вигляді свічок практично завжди спрямовані вгору. Тому саме на стелі увага буде сфокусована постійно.

Ще один нюанс, який не можна ігнорувати на етапі вибору, - звернення до хорошого магазину.

Чому краще здійснювати придбання в перевіреному магазині

Щоб отримати оригінальний виріб високої якості, потрібно знати, який компанії можна довіряти на 100 відсотків. Наш магазин належить до таких. У нас можна купити люстру свічки за найкращою ціною. Ми займаємось продажем моделей від відомих світових виробників і завжди надаємо гарантію якості на товар.

Чому варто купувати тільки оригінальні люстри? Відповідь проста. Їх висока якість є запорукою тривалої безпроблемної експлуатації. При цьому всі компоненти виробу міцно закріплені. Конструкція відрізняється високою надійністю. Така люстра свічка буде радувати око довго, не завдаючи ніяких проблем в процесі користування.

Наші фахівці надають грамотну допомогу при виборі моделей сучасних люстр. Просто зв'яжіться з нами зручним способом. Ми врахуємо все до дрібниць, щоб ви отримали найбільш оптимальний варіант освітлювального приладу за найкращою ціною. Послуга підбору моделі абсолютно безкоштовна. Відзначимо, що наші покупці можуть скористатися непоганими знижками. У великому каталозі представлені цікаві моделі люстр свічок на будь-який смак і бюджет. Доставка можлива в усі населені пункти України.