Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

З датчиком руху

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Установка вуличних світильників з датчиками руху можлива майже в будь-яких умовах. Вони не бояться дощу, снігу і коливань температури, запускаються автоматично - щоб з'явилося світло, не доведеться шукати вимикач, після думати, як не забути погасити його - роботою управляє сам світильник.

Якісний вуличний світильник з датчиком руху

Таке освітлення монтують на присадибних ділянках, в парках, садах, щоб поліпшити видимість доріжок, стежок, ганку, воріт. Світильники забезпечують безпечне переміщення по территорії і одночасно знижують ризик проникнення сторонніх. Якісні оригінальні моделі реагують швидко і точно, загоряються тільки в присутності людини. При цьому вуличний ліхтар з датчиком руху точно не вийде з ладу при впливі атмосферних явищ.

Основні моделі, по яким можна розпізнати якісний вуличний світильник:

 1. Інтенсивне світло, яке не сліпить, але одночасно забезпечує хорошу видимість.
 2. Міцна конструкція. Корпус, стійкий до механічного впливу, виготовляють з матеріалів, які неможливо легко пошкодити.
 3. Економічність. Витрата електроенергії невисока. Світильник з датчиком руху вуличний не включатиметься даремно, а тільки коли потрібно.
 4. Довгий термін роботи. Не страждають від перепадів показників температури, підвищеної вологості та пилу. Ці фактори не скорочують термін. Чим більші цифри близько показника IP, тим сильніший ступінь захисту. Наприклад, IP66 спокійно переносить попадання водяних струменів і гарантує повну пилонепроникність. IP68 вільно занурюють у воду.

Важливо, щоб світильник мав офіційну гарантію. Так ви будете впевнені, що перед вами не підробка і світильник не буде вимагати постійних ремонтів, до того ж гарантія може складати до 15 років.

Все про роботу ліхтарів вуличних з датчиком руху

Не треба нікуди натискати – світильники вмикаються і вимикаються самостійно. Усередині знаходяться спеціальні датчики, які зчитують рухи, оцінюють поданий сигнал - поки він не надходить, світло не увімкнеться. Іноді час початку роботи ви задаєте самі - для цього використовується функція таймера чи сутінкового реле, а значить світильник працює тільки в ввечері та вночі. Вуличні ліхтарі налаштовують орієнтуючись на зріст людини, щоб виключити спрацювання на тварин.

Функціонал – гарантія безпеки. Різке включення освітлення іноді рятує від нежданих гостей, зловмисників. Щоб точно досягти мети, достатньо направити потік світла на вхідні ворота, двері і розподілити потрібну кількість світильників по площі двору. Ліхтар вуличний з вбудованим датчиком руху підходить для установки в різних умовах, хоча в місцях великого скупчення людей немає сенсу проводити монтаж, адже модель буде майже без зупинки вмикатись і вимикатись.

Види світильників

 1. Декоративні. Встановлюють для акцентів на красі рослин, фонтанів, доповнення вечірньої вуличної обстановки. Їх дизайн виступає як невід'ємна складова атмосфери.
 2. Фасадні підсвічування, бра. Освітлюють конкретні елементи фасадів чи території біля них, привертають увагу до архітектури.
 3. Вуличні ліхтарі з датчиком світла, стовпчики. Розрізняються по висоті, зазвичай вимагають симетричного розташування для рівномірного яскравого освітлення.
 4. Прожектори. Дають достатньо світла на будь-яких площах.
 5. Вбудовані і тротуарні світильники. Компактні, тому їх без складнощів врізають в потрібні типи поверхонь.
 6. Стельові світильники і підвіси. Встановлюють в альтанках, близько арок, вхідних дверей ,чудово економлять простір.
 7. Консольні моделі. Освітлюють дороги, вулиці, великі площі. Нестандартний тип кріплень допускає установку на багатьох типах опор.

Іноді освітлення працює навіть без підключення до електричної мережі. Так світильники з сонячними батареями заряджаються від природного денного світла і у темряві запускаються автоматично.

Співробітники Насвітло з радістю допоможуть у виборі оптимального вуличного освітлення. Ми швидко підберемо вуличні світильники з датчиком руху, що відповідають вашим вимогам і площі.