Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Дитячі бра і нічники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Незвичайний дизайн дитячих бра доповнить інтер'єр затишної кімнати і подарує відмінний настрій. При цьому світла буде достатньо, зір не постраждає. Треба вміти розпізнавати якісний світильник, щоб домогтися всього, про що сказано. Ми розповімо про вірні ознаки моделі, яку можна сміливо встановлювати в цій кімнаті.

Дитячі бра і найважливіші вимоги

  1. Організація досить яскравого світла, яке не б'є по очах. Немає неприємних відблисків, але і тьмяності теж не помітите. Не треба відчайдушно придивлятися до речей, щоб зорієнтуватися. Очам має бути комфортно.
  2. Повна безпека для здоров'я при випадковому пошкодженні. Якщо дитина захоче пограти в дослідника, вона точно не постраждає. Для малюків бажано вибрати конструкцію, в якій плафон максимально закритий. Це перешкоджає доступу дитини до джерела світла і одночасно дає приємне розсіяне освітлення.
  3. Привабливий дизайн. Бра для установки в дитячу кімнату виглядають яскраво і цікаво. Легко вибрати світильник для певного віку, відповідно до інтересів дитини.

Дизайнерські ідеї орієнтовані на будь-які смак, вік і стать. Для найменших каталог бра пропонує світильники у вигляді звірів, літаків, з кумедними малюнками на плафонах. Вони можуть бути різними – зірочки, кольорові хмари, метелики, веселі динозаври. Немає межі фантазії. Для старшого віку – більш лаконічні бра для дитячої правильних форм з ненав'язливим, але цікавим, принтом на абажурах (клітка, крапки, смужки, зірки, дрібні кола). Але всіх їх об'єднують:

  • повна безпека для зору, збереження його гостроти;
  • відсутність напруги для очей;
  • сприятливий вплив на віковий розвиток органів зору.

Маленькі настінні світильники добре допомагають в декількох випадках, які докладно описані далі.

Бра в дитячу кімнату, їх ролі

  1. Освітлюють ігрову, робочу зони, роблять улюблені заняття більш комфортними. Можливість управляти потоком світла в деяких моделях підсилює позитивний ефект. Достатньо повернути плафон навколо своєї осі і задати потрібний напрямок.
  2. Доповнюють основне світло, встановлене в кімнаті, одночасно розширюють простір. Для цього світильники монтують в симетричному порядку рядами. Кількість бра для рівномірного освітлення дитячої вибирають в залежності від площі і форми кімнати. Важливо не перестаратися і досягти гармонії.
  3. Працюють як нічники. Не заважають відпочивати і набиратися сил, допомагають позбавити дитину від страху темряви. Світло приглушене і м'яке, тому малюк буде спокійний.
  4. Роблять читання комфортним. Цінно, коли це корисне заняття, – щоденний ритуал перед сном. Гарне підсвічування допоможе читати і не жмуритися, позбавить від болю і дискомфорту в очах.

 Все це при компактних розмірах. Плюс деякі моделі мають димер, що означає можливість змінювати яскравість і температуру світла в будь-який момент. Яскраве освітлення нейтральної температури (до 6000 К) в зоні роботи налаштує на активність. Перед сном добре виручить тепле світло (до 3500 К), яке розслаблює, заспокоює. Якщо налаштовуєте настінний світильник в дитячу для установки в зоні відпочинку, це розумне рішення. Їм легко керувати, тому що вимикачі більшості моделей бра знаходяться на дроті, корпусі. Не треба вставати з ліжка або крісла, залишати ігрову зону, швидше бігти до кнопки. Все під рукою.

Точні ознаки якісної моделі

Перша – міцний і безпечний матеріал. Він не розлетиться на гострі осколки при пошкодженні і не виділяє токсичні речовини при роботі світильника, не провокує алергію. Хороші варіанти для дитячої – пластик, текстиль, метал, дерево. Другий момент – надійний бренд. Тільки так можна купити цікаве бра в дитячу кімнату і бути впевненими: воно пройшло сувору перевірку якості та безпеки. Серед заслуговують на довіру – Dalber, Eglo, Nowodvorski.

Третій момент – якість потоку світла. Сьогодні в цьому питанні немає рівних діодним моделям. Такі бра в спальню, дитячу та інші кімнати не дають пульсацію, працюють довго без втрат інтенсивності освітлення, не виділяють токсичних випарів. Вони витрачають менше електрики і не перегріваються. Ви будете платити за світло менше і спати спокійно – бра пожежобезпечні і не зламаються в найнесподіваніший момент. Гарантія якості підтверджує це.

У нашому каталозі знайдете такі моделі дитячих бра за доступними цінами. Ми пропонуємо відмовитися від ризикованих експериментів і самостійного вибору світильників для такої важливої кімнати. Наші співробітники замість вас визначать модель, яка точно підійде. За послугу не доведеться платити. Ми хочемо подарувати її вам і цим позбавити від непотрібних переживань.