Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Лампи з USB

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Настільні лампи з USB зарядкою

Нові технології активно використовуються не тільки в складно-технічних пристроях, але й в побутових світильниках. Цей процес не обійшов стороною і настільні лампи, які останнім часом стали більш функціональними і технологічними. Настільні лампи з USB зарядкою швидко та надійно увійшли в наше життя.

Плюси USB порту на лампі

Такого типу настільна лампа  фактично працює як зарядний пристрій з USB виходом. Найчастіше «користувачем» USB-порту є наш улюблений девайс – мобільний телефон. Працюючи ввечері при світлі лампи, ви одночасно можете тримати поряд із собою телефон на зарядці, займаючи лише одну розетку, і вам не прийдеться полишати крісло, щоб відповісти на дзвінок. 

Але чому тільки телефон? Будь-який пристрій, який заряджається через USB-порт, може використати цю опцію.

Багато провідних виробників світильників зробили наступний крок і пропонують настільні лампи з бездротовою зарядкою. Якщо ваш телефон підтримує цю опцію – ви щасливий володар тандема якісного світла і сучасних технологій.

В чому різниця між лампами з зарядкою

Як зробити вибір серед великої кількості, на перший погляд, однакових настільних ламп із зарядкою?

Один із самих важливих факторів будь якого світильника  - це якісне світло і безпека при експлуатації. Настільну лампу ми використовуємо для роботи і відпочинку, наші очі потребують правильного, з точки зору здоров'я, світла.

Обирайте лампу:

  • з температурою світла в діапазоні 3000-4000K, нижчі або вищі показники негативно впливають на зір при довготривалій роботі. 
  • з широким кутом розсіювання світла, від 45 до 120 градусів, для створення освітленої зони не тільки на обмеженій зоні робочої поверхні. При попаданні світла на маленьку площу, наприклад, книжку, очі постійно будуть підлаштовуватись до різких змін в освітленні на столі і поза його межами. 

Всі ці параметри виробник завжди вказує на упаковці світильника або у технічному паспорті світлодіодної лампи.

На які ще моменти потрібно звернути увагу, наприклад, при купівлі настільної лампи для школярів? Їх всього два: 

  • для зручності користування довжина кабелю не має бути менше 1,5 метри.
  • лампа має бути стійкою, а конструкція її основи запобігати легкому падінню лампи.

Отож, якщо ви при купівлі врахуєте всі поради - отримаєте чудового помічника для роботи або дозвілля у вечірній час. Наш інтернет-магазин NASVITLO.COM пропонує широкий вибір настільних ламп з USB-портом тільки від офіційних постачальників, що дає вам гарантію якісного продукту і безкоштовну професійну консультацію наших менеджерів.