Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Магнітні трекові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Магнітні трекові світильники – інновація в сфері освітлення. Вони відкривають перед користувачами нові можливості, дозволяючи вільно змінювати розташування і кількість приладів. Це робиться швидко і не вимагає професійної підготовки, складних навичок і знань. Моделі відрізняються універсальністю застосування, тому неможливо сказати, де їх не встановлюють. Вони доречні майже завжди і всюди.

Як працюють магнітні світильники

Це повноцінні системи освітлення з нестандартною конструкцією. Вони багато в чому схожі із трековими, але відрізняються способом кріплення самих світильників. Фіксація здійснюється завжди за допомогою магнітів, що входять до складу конструкції моделей. Ніяких інших кріпильних компонентів не потрібно. Підібрані світильники встановлюються на металеві шинопроводи в необхідній кількості. Монтаж магнітної трекової системи відбувається достатньо просто і займає мінімальну кількість часу.

Довжина шинопровода залежить від побажань користувача. Ви можете замовити струмопровідні шини різних розмірів. Самі шинопроводи монтуються декількома способами:

 • їх вбудовують в заздалегідь підготовлені ніші, які можуть розташовуватися не тільки в стелі, але і стінах;
 • фіксують на поверхні за допомогою необхідних кріпильних елементів;
 • використовують підвіси, щоб створити цікавий ефект "ширяння" в повітрі.

Установка системи сьогодні активно поширена не дарма. Далі пояснимо, чому це найбільш оптимальний варіант освітлення практично завжди.

Причини популярності

 1. Магнітні трекові світильники вільно змінюють розташування. Коли з'явиться бажання, можна додавати нові прилади, прибирати старі. Для цього немає необхідності проводити будь-які монтажні роботи, порушувати цілісність стін або стелі. Всього лише один рух руки – і ви вже встановили нову модель на шинопровід.
 2. Конфігурація шин вражає різноманітністю. Передбачаються спеціальні конектори різних форм, щоб безперешкодно створювати унікальні композиції на будь-який смак.
 3. Надійна фіксація. Не турбуйтеся про те, що світильники можуть від'єднатися. Кожна магнітна трекова система відрізняється кріпленням високої міцності.
 4. Безпека для користувачів. Відсутній ризик удару струмом під час дотику рук, що дуже важливо. Повна свобода дій забезпечена.
 5. Сучасний дизайн. Моделі виконуються в строгому стилі і спокійних відтінках. Форми максимально лаконічні, що відмінно виглядає в стильному інтер'єрі.
 6. Компактні розміри, які підійдуть для будь-якого приміщення. Аналогічною перевагою володіють всі точкові світильники. Досягається хороша економія простору і його розширення одночасно при правильному підборі і розміщенні світильників, оптимальній конфігурації і довжині шин.
 7. Магнітні системи освітлення мають найбільш ефективні джерела світла в конструкції. Найчастіше це LED-модулі. Гарантується довговічність приладів, пожежна безпека і економія електричної енергії. Все це без втрат для характеристик світла.

Інноваційна система дозволяє організувати загальне освітлення і підсвічування функціональних зон однаково якісно. Установка магнітних світильників допустима в будь-яких приміщеннях. Не грають ролі тип, призначення, площа та інші нюанси. Магнітні треки активно встановлюють в будинках і квартирах, в кафе і торгових центрах, бутиках, офісах і не тільки. Це пояснюється ще і характеристиками світла. Їх можна сміливо назвати ідеальними. Кольори передаються точно, немає дискомфорту для очей, а будь-які навколишні об'єкти виглядають максимально природно.

Світильник на магнітну шину: як здійснюється підбір

Фантазія дизайнерів при плануванні системи освітлення за допомогою магнітних трекових світильників майже не має меж. Але є нюанси, на які важливо звернути особливу увагу. Перш за все – кількість фаз. Системи виготовляються з 1 і 3. Від вибору залежить, яка кількість світильників буде підключатися одночасно. У другому варіанті доступна можливість поділу на групи. Рішення приймається, виходячи з побажань користувача, а також особливостей приміщення. Вкрай важлива робоча потужність, яку має світильник магнітний. Необхідний показник розраховується індивідуально, виходячи з таких даних:

 • площа приміщення;
 • висота стелі;
 • цілі, в яких використовуються трекові системи світильників (зонування або основне світло);
 • тип кімнати;
 • специфічні вимоги дизайн-проекту.

Якщо є бажання домогтися повної свободи управління світлом, варто придивитися до поворотних моделей. Стаціонарні світильники на магнітних шинах також відрізняються високими характеристиками якості, забезпечують колір чітко заданої температури та яскравості. Але вони добрі при організації саме загального освітлення. Поворотні вироби допускають вільні зміни кута напрямку світлових променів. Ідеальний вибір для поділу простору на зони, акцентування уваги на будь-яких деталях інтер'єру, його перевагах. Моделі з вбудованим димером допускають також регулювання яскравості освітлення, температури в залежності від особливостей приміщення.

Користувач завжди може підібрати різні магнітні світильники для установки на одному шинопроводі. Допускаються відмінності не тільки в зовнішньому вигляді моделей, але і в характеристиках роботи. Це дозволяє створити на 100% унікальну систему освітлення, вдало "розбавити" навіть найбільш лаконічний інтер'єр. Магнітні світильники виглядають гармонійно в наступних стилях:

 • хай-тек;
 • лофт;
 • мінімал;
 • модерн.

Наш інтернет-магазин освітлення пропонує скористатися безкоштовною послугою підбору магнітних світильників. Професіонали враховують будь-які побажання і вимоги. Ми робимо все, щоб ви могли отримати моделі, придбання яких викличе тільки позитивні враження. Наша філософія проста: завжди працюємо так, щоб Nasvitlo було не соромно порадити знайомим.