Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра з лампою для читання

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

бра з лампою для читанняБра зі зручною лампою для читання – універсальне освітлення. В моделях вдало поєднується все: функціональність, дизайн. Можна читати в комфорті, доповнити красу інтер'єру. Вони незамінні, коли неможливо виділити достатньо простору для організації зони відпочинку та читання. Але всі світильники різні, тому потрібно уважно вивчити їх особливості, а також зрозуміти, як правильно обрати. Помилки можуть викликати серйозні проблеми із зором.

Бра з лампою для читання – що це

Компактний світильник настінного типу з додатковою направленою підсвіткою в конструкції. Вона збільшує комфорт при читанні. Моделі, як і бра половинки, часто обирають при зонуванні, коли площа приміщення не допускає установки  більш габаритного освітлення. Наприклад, торшер. Настінні світильники для читання не програють за технічними характеристиками іншим типам. Вони теж дають правильне світло, комфортне для очей. При цьому можна легко змінювати його напрямок, якщо є бажання. Вбудовані поворотні механізми, гнучкі ніжки – можливі різні конструкції. Плафон нерухомий, а управляють тільки самою додатковою підсвіткою.

Як вибрати настінний світильник для читання

Враховується інтенсивність освітлення, щоб домогтися відсутності тіней. Добре, якщо є вбудований димер для управління яскравістю світлових променів в будь-який необхідний час. Зверніть увагу на зручність включення. Є такі варіанти розташування вимикачів:

  • на дроті;
  • на ланцюжках;
  • на корпусі.

Вибираючи світильник для читання в ліжку, враховуйте відстань від підлоги до моделі. Зазвичай воно дорівнює близько 1.5 м. При монтажі біля крісла або дивана його розміщують трохи в стороні, а не над головою користувача. Моделі встановлюють парно, особливо в спальнях для більшого затишку в зоні відпочинку.

Важливе джерело світла. Кращий за інші – світильник для читання настінний зі змінними світлодіодними лампами або Led модулями. Хоча ціна вища, але гарантуються тривала експлуатація і економічність. Немає напруги для очей при читанні. Здоров'я одне, тому краще їм не ризикувати. Тьмяне і занадто яскраве світло – вороги гарного зору. Діодні модулі не дають ефекту мерехтіння, перешкоджають появі відблисків. Відсутнє виділення токсинів при роботі і після утилізації. Цим не можуть похвалитися інші джерела світла. Сама людина і органи зору надійно захищені. Тепер очевидно, чому діодні світильники вважають інновацією в освітленні і поступово відмовляються від застарілих типів.

Можливості бра з лампою для читання

  • Простий вибір під стиль інтер'єру. Лампа на стіну для читання виконується в цікавих формах. Доступні різні кольори. Моделі можуть мати цікаві елементи декору в конструкції. Від лаконічного стилю хай-тек до благородної класики, провансу.
  • Маленькі розміри. Не важливі висота стелі, площа. Установка не "вкраде" вільний простір.
  • Світильник для читання настінний створює зручну функціональну зону, яка не буде заважати іншим. Світло має чітко заданий напрямок, який може змінюватися в залежності від конкретних потреб.
  • Моделі допомагають проводити час за улюбленими книгами без шкоди для зору і займатися іншими повсякденними, робочими справами. Наприклад, рукоділлям. Світильники настінні, призначені для читання, застосовуються в інших цілях: підсвічування картин, дзеркал, навіть в якості нічників.
  • Купити бра такого типу означає перестати вставати з ліжка, дивана або крісла, щоб вимкнути або ввімкнути його, за рахунок зручної конструкції.
  • Широке застосування. Бра з лампою для читання можна встановити в домашніх умовах, в офісах, торгових центрах, кафе, на виставках. Ніяких обмежень.

Наші фахівці запропонують бра з лампою для комфортного читання, яке повністю влаштує вас візуально, за робочими характеристиками та іншими важливими вимогами. Послуга безкоштовна, тому не вагайтеся. Скористайтесь грамотною допомогою і не турбуйтесь про помилку. Ми надаємо гарантію на товари. Приємний бонус – непогана економія при наступному замовленні.