Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Ліхтарні стовпи

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

вуличні ліхтаріВстановивши пару незвичайних вуличних ліхтірів ви зміните територію майже до невпізнання. Освітлення працює за принципом 2 в 1 – робить ландшафтну композицію завершеною і дає рівномірний розподіл світла, без затінених куточків і складнощів з орієнтацією в просторі.

Вуличні ліхтарні стовпи та їх призначення

До садово-паркового освітлення відносять різні моделі. Це і маленькі і великі 3-метрові ліхтарі. Висота впливає на величину освітлюваної площі. З ростом цифри збільшується охоплення простору. Світильники монтують на територіях міських житлових будинків, дач і комерційних споруд, у маленьких і великих парках, в садах, скверах.

Моделі універсальні. Деякі ставлять на грунт, надійно фіксуючи за допомогою монтажних майданчиків. Якщо говорити загалом, ліхтарі вуличні виконують такі функції:

  1. Декоративна роль. Світильники прикрашають сади, притягують увагу до незвичайного ландшафту, гармонійно зливаючись з обстановкою. Дизайн розробляють так, щоб спокійно впроваджувати моделі майже в будь-які стилі оформлення. У кожному вони виглядають по-своєму цікаво.
  2. Безпека в темряві. Потенційно небезпечні ділянки добре освітлені, точно показаний потрібний шлях. Орієнтація в просторі не супроводжується сліпучою яскравістю.
  3. Якісне освітлення прилеглої території. Купити вуличний ліхтар з Led джерелом світла – забезпечити кращі характеристики роботи. Світлодіодні світильники не потрібно регулярно обслуговувати, залучаючи команду фахівців, витрата електрики невисока. Світло м'яке і рівне, без надокучливого мерехтіння, відблисків.
  4. Акцентування окремих зон. Переливи світла і тіні, які створюють за допомогою вуличного освітлення, ефектні. Вони добре працюють, коли треба ненав'язливо відвести погляд від небажаних деталей. Це виграшна можливість підсвітити красиві клумби, стежки, виділити декоративні водойми і фонтани.

Щоб повною мірою зрозуміти можливості вуличних світильників, треба знати, що дають певні моделі.

Ліхтарний стовп вуличний – орієнтири при виборі

Обов'язковий момент – захист від вологи, частіше мінімум IP65. Установка під відкритим небом вимагає забезпечення безперебійної роботи в спеку, мороз, дощ і сніг. Перепади температури, атмосферні опади, пил не повинні негативно впливати на стан світильника і підривати безпеку людини. Наприклад, купити якісний вуличний ліхтар із захистом значить забути про серйозний ризик короткого замикання в зливу.

Матові плафони дають приглушене світло, більш плавно розсіюють його в порівнянні з прозорими. Інший ефект отримують при установці моделей з джерелом, спрямованим вниз. Це вдала ідея акцентної підсвітки, спосіб поліпшити видимість в конкретній зоні. Наприклад, такі садові ліхтарі стовпчики виручають, коли потрібно освітити підхід до будинку, альтанки.

Світильники з датчиком руху економлять ваші гроші, адже витрачають електрику тільки, коли є потреба. Щоб з'явилося світло, потрібна ваша присутність. Без потреби ліхтар працювати не почне. Димер управляє яскравістю і температурою світла. Це дозволяє налаштовувати комфортні для очей характеристики роботи садових ліхтарів.

Вибрати світильник, дивлячись на фото в каталозі можна, але складно. Такий підхід не зовсім правильний, адже дизайн – не вирішальний момент. Ми вже перерахували декілька орієнтирів, але не треба забувати про:

  • грамотний розрахунок кількості світильників відповідно до площі;
  • вибір оптимального показника потужності;
  • розробку остаточної схеми розташування.

Рекомендуємо порадитися з фахівцями Nasvitlo. Відповідальну справу краще доручити професіоналам. Навіщо ризикувати? У нас це безкоштовна послуга. Ми виберемо декілька вуличних ліхтарів, попередньо проведемо необхідні розрахунки. Обов'язково надамо вам офіційну гарантію, щоб не залишилося сумнівів щодо вибору.