Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні стовпчики

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Вуличними світильниками стовпчиками освітлюють великі території і найменші двори. Їх розташовують за заздалегідь продуманою схемою, щоб домогтися яскравого, але приємного для очей світла, і гармонійності загального вигляду композиції. Крім якісного освітлення і безпечної роботи в умовах вулиці, вони забезпечують інші цінні можливості.

Чому популярні вуличні світильники стовпчики

Це компактні моделі, які надійно закріплюють на ґрунті, використовуючи монтажні майданчики. Їх висота дорівнює не більше 1,2 м. При розташуванні по периметру території з їх допомогою вдається організувати рівномірне загальне світло. Місця установки найрізноманітніші – двори житлових будинків, офісів, торгових центрів, парковки, заправки, сади, парки, сквери. Стовпчики підійдуть як єдине джерело світла в загальній системі або увіллються в неї як одна з частин.

Навіть коли ці світильники не горять, вони прикрашають територію цікавим дизайном. Популярність садових ліхтарів стовпчиків пояснюють ще тим, що немає єдиного стандарту вигляду. Їх випускають на будь-який смак, для доповнення різних стилів оформлення ландшафту. Тільки частина варіантів дизайну:

  • лаконічні прямокутні або злегка закруглені стовпчики без стандартних плафонів, нічого зайвого в дизайні – оцінять любителі мінімалізму, хай-тека;
  • ліхтарі з витонченим куванням в різних кольорах, можливий дизайн під старовину – класика;
  • вуличні стовпчики з джерелами освітлення у вигляді великих ламп розжарювання, ті, що нагадують старовинні керосинові світильники, – перегукуються з лофтом;
  • акуратні світлі кулясті плафони на рівних і фігурних ніжках – передають настрій модерну.

Конструкції відбивачів зазвичай розробляють з напрямком променя світла вниз. Так уникають втрат інтенсивності, домагаються рівномірності. Матові плафони ліхтарів-стовпчиків, вуличних прожекторів та інших видів освітлення допомагають розсіювати світло по периметру без негативного впливу для очей. Не буде різкого засліплення. Схожий ефект дають решітки і плоскі металеві ковпаки вгорі плафона. Перші призначені і для антивандального захисту.

Як ще працюють садові ліхтарі стовпчики, їх додаткові можливості

  1. Підсвічують зони небезпеки, під'їзні шляхи до будинку, гаражу.
  2. Забезпечують місцеве світло в конкретних зонах. Альтанка, підхід до неї, фонтан, басейн, виділяють контури доріжок і клумб на тлі двору.
  3. Дають максимально хорошу видимість на нічній або вечірній вулиці за рахунок випромінювання світла Led джерелами. Вони гарантують природне сприйняття навколишнього, не виділяють токсини, мають довгий термін роботи – не один десяток років.

Велика кількість моделей вуличних стовпчиків має димер – пристрій, призначений для регулювання рівня яскравості світла. Для чого це потрібно? Міняти атмосферу на території, підлаштовувати її під ваші заняття, додатково економити електрику, коли сильна яскравість не потрібна. Ще простіше домогтися останнього допомагають світильники з датчиком руху. Вони працюють так: при появі людини на території світло автоматично включається. В інший час воно не горить.

Чи повинні стовпчики бути захищеними

Як і все вуличне світло, ці моделі використовують під відкритим небом. Вони працюють при перепадах температури повітря, під дощем і снігом. Потрібно виключити пошкодження вуличних стовпчиків від випадкового удару по корпусу або різких поривів вітру. Для уникнення поломки і втрати вигляду, гарантії безпеки експлуатації моделі виготовляють з міцних ударостійких матеріалів. Через деякий час на них не з'являється корозія. Світло повинно мати ступінь захисту не нижче IP44 для перешкоджання попаданню пилу, води. Тоді воно не вийде з ладу, не стане причиною короткого замикання або удару струмом.

Ми визначимо, які моделі вуличних світильників стовпчиків прикрасять вашу територію, підкреслять стиль екстер'єру та переваги ландшафту. За послугу професійного підбору не беремо гроші. Даруємо можливість замовлення без помилок кожному, кому це потрібно.