Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Трекові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Стильні трекові світильники сьогодні "підкорюють" серця користувачів. Це справжній тренд в сфері освітлення. Пояснень цьому явищу декілька – висока функціональність і надійність, безпека і безшумність під час роботи, сучасний універсальний дизайн. Але вибрати оптимальний тип системи не так легко, як може здаватися на перший погляд. Потрібно обов'язково озброїтися деякою інформацією перш, ніж купити світильники.

Трекові світильники: що представляє собою

Незвичайна конструкція – головна відмінна риса системи. Об'єднувальною ланкою в ній служить шинопровід. На нього встановлюється певна кількість світильників, які можна легко пересувати в будь-якому заданому напрямку. Шинопровод виготовляється зі сплаву алюмінію, сталі та інших металів. У конструкції передбачено певна кількість контактів, що відповідають за коректну роботу. Завдяки їм, відбувається підключення трекової системи освітлення.

Шинопроводи можуть приймати не тільки стандартні прямі форми. Також вони бувають гнучкими. Шини для світильників в хрестоподібних, П, Г-образних варіаціях користуються великою популярністю в сучасних інтер'єрних рішеннях. Цікаві форми створюються за допомогою спеціальних з'єднувальних компонентів. При бажанні їх можна змінювати в будь-який необхідний час. Все залежить від індивідуальних побажань, вимог дизайн-проекту приміщення. Трекове освітлення, виходячи з цієї властивості, можна порівняти з конструктором.

Якими бувають трекові системи

Сучасні трекові світильники вільно розміщуються на будь-якому рівні висоти. Система легко фіксується на необхідній основі. Монтаж не займає багато часу. Площина для установки може бути як горизонтальною, так і вертикальною. Беручи до уваги особливості монтажу, трекінгові світильники ділять на:

  1. Вбудовані. Монтуються в конструкцію самої основи, найчастіше мова йде про стелю. Корпус при цьому майже непомітний. Схожим способом встановлюють і точкові світильники.
  2. Накладні. Установка відбувається безпосередньо на обрану поверхню.
  3. Підвісні. Монтаж здійснюється за допомогою спеціальних тросів на певній відстані від стелі до підлоги.

Самі адаптери, за допомогою яких змінюється конфігурація системи, можуть фіксуватися двома способами. Перший – механічний. Тут необхідно скористатися спеціальними кріпильними елементами. Також можна купити стильні трекові світильники з магнітною фіксацією. Даний спосіб кріплення забезпечується за рахунок наявності магнітів в конструкції.

Більшість систем оснащується вбудованими LED-модулями. Магнітні світильники, як і інші типи освітлювальних приладів із діодами, споживають мінімальну кількість електроенергії, не перегріваються і мають відмінні світлові характеристики. Змінні джерела світла такі, як галогенні або люмінесцентні лампи, коштують дешевше, але вони менш надійні і довговічні. Плюс програють за якістю освітлення і рівнем пожежної безпеки.

Можливий розподіл світильників на групи, щоб користувач міг вільно вмикати/вимикати окремі пристрої незалежно від роботи інших. Кількість фаз – 1 або 3. Управління відбувається просто і швидко. При цьому не тільки знижується енергоспоживання, а й вдається домогтися оптимального розподілу простору на функціональні зони.

Купити трекові світильники – де і як їх використовувати

Сучасні треки можна побачити не тільки в магазинах, торгових центрах, як це було раніше. Там дані типи приладів практично незамінні, коли важливо підкреслити переваги окремих груп або одиниць товарів, збільшити тим самим продаж. Але сьогодні трекові системи все активніше встановлюються в домашніх умовах. Тут це не просто освітлення, а й вдалий елемент декору інтер'єру. Дизайн приладів найчастіше універсальний, тому вони відмінно підходять майже для будь-яких приміщень. Тип стелі, її висота не грають ролі, як і призначення приміщення. Трекові системи чудово вписуються в інтер'єри кухонь, віталень, спалень, передпокоїв, оформлених в наступних стилях:

  • лофт;
  • хай тек;
  • мінімал.

Зовсім необов'язково розміщувати ідентичні світильники на одному шинопроводі. Допускається вільний вибір різних варіантів. Відмінності можуть полягати не тільки в дизайні, формах, габаритах, але і в технічних характеристиках, наприклад, величина потужності. Кількість теж допускається будь-яка. Тим більше, що в необхідний момент ви можете зняти окремі світильники або звернутися в магазин трекового освітлення, щоб купити і встановити нові прилади як доповнення до придбаних раніше. Сьогодні можна купити не тільки готові трек-системи, а й зібрати оптимальну варіацію самостійно.

Взаємодіючи зі світильниками, можна змінювати спрямованість світлових променів. Трекове світло дозволяє зробити додатковий акцент на тій чи іншій області. Можливо, навпаки, необхідно відвести увагу від будь-яких деталей. Це теж вдасться легко. Крім організації спрямованого світла, треки здатні забезпечити повноцінне загальне освітлення в приміщенні.

Вибрати відповідну комбінацію трекових світильників не завжди просто. Іноді користувачі буквально не знають, на що звернути увагу в першу чергу. Потужність, кількість фаз, спосіб монтажу, додатковий функціонал? Ми допоможемо розібратися в нюансах підбору абсолютно безкоштовно. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб ви отримали систему, яка буде ідеально відповідати інтер'єрним і технічним вимогам. Офіційна гарантія видається на всі моделі трекових світильників. Ціни тільки прийнятні, а також діє накопичувальна система знижок.