Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Дитячі лампи

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

дитячі настільні лампиДитячу настільну лампу потрібно вибирати, розуміючи: шукаєте тільки надійну і безпечну модель. Не можна просто купити ту, яка більше сподобалася візуально, і на цьому переваги закінчилися. Гарний дизайн важливий, але він повинен доповнювати якість та безпеку. Світильники перевірених брендів створені з турботою про зір дитини, підтримують гарний настрій, розбавляють атмосферу яскравими нотками.

Дитяча настільна лампа – чому важлива

Симпатичний світильник виконує роль нічника і декору одночасно. Це не строгі моделі для школярів, розраховані на комфортну роботу при підготовці домашнього завдання. Дитяча лампа діє по-іншому:

 1. Робить атмосферу теплою, казковою, наповнює її спокоєм, затишком. Зазвичай моделі мають абажур, щоб домогтися м'якого світла, ненав'язливо розсіювати його по периметру кімнати.
 2. Піднімає настрій. Один вигляд викликає посмішку, яскравий дизайн приваблює малюка. Секрет простий – купити дитячу настільну лампу з урахуванням його смаку, інтересів.
 3. Працює як приємне додаткове світло, коли треба знизити загальну яскравість освітлення, налаштувати на відпочинок.

Щоб органи зору розвивалися правильно, світло повинне бути якісним. Від нього не болять, не втомлюються, не сльозяться очі. Занадто яскраве, тьмяне освітлення – неприпустимі явища при роботі дитячих, офісних настільних ламп та інших моделей. З хорошим світильником таких проблем не виникає, тому ймовірність шкоди для очей зведена до мінімуму.

Якісна лампа в дитячу, плюси установки

 • Улюблені заняття проходять в комфорті: читання перед сном, ігри, творчість. В конкретній зоні достатньо помірно яскравого світла.
 • Світильники не громіздкі. Вони не займають половину тумби або значну частину столу.
 • Проста установка. Легша, ніж у багатьох інших видів освітлення. Замовили лампу в дитячу, поставили на потрібну поверхню, включили в розетку. Якщо треба, перенесли в іншу частину кімнати в будь-який момент.
 • Безпека. Це не обговорюється при замовленні якісної моделі. Вимозі слідують беззаперечно.

Останній момент пояснимо окремо.

Турбота про дітей і спокій батьків

Домогтися максимальної безпеки – завдання кожного надійного виробника освітлення, яким користується дитина. Настільні лампи для дітей високої якості пропонують відомі бренди. Наприклад, Dalber відноситься до числа таких. Переглянувши каталог, можна купити настільну лампу оригінального виробництва, яку не страшно встановити в кімнаті дитини. На неї ви отримаєте гарантію, щоб ще раз переконатися в довговічності і безпеці роботи. Така модель:

 • не виділяє токсини;
 • виготовлена з екологічних матеріалів;
 • пожежобезпечна;
 • не занадто крихка, настільна лампа для дитини не розлетиться на купу уламків, якщо вона випадково зачепить її і переверне.

Один із хороших варіантів буде коштувати не дуже дорого. Ми співпрацюємо з виробниками без посередників, тому ви можете купити цікаву модель за непоганою ціною. Співробітники Nasvitlo допоможуть вибрати світильник, який сподобається малюку і буде відповідати технічним вимогам до освітлення. Ви віддаєте гроші тільки за дитячу настільну лампу, за послугу платити не потрібно. Ми надаємо її, щоб зберегти ваш час, сили. При цьому не допускаємо додаткові витрати вашого бюджету.