Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Офісні настільні лампи

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

офісні настільні лампиВибирати офісну настільну лампу треба з повною відповідальністю. Освітлення впливає на самопочуття і настрій, виконання справ, підтримання нормальної активності. Якщо співробітники офісу часто направляють сили на те, щоб довго вдивлятися в папери, намагаючись розпізнати цифри, літери, працездатність погіршується. Те ж стосується школярів, студентів. Ми поділимося знаннями, які допоможуть уникнути неприємностей.

Лампа настільна офісна для турботи про зір і працездатність

Такі світильники створюють, щоб полегшити роботу і навчання, виконувати завдання в комфорті і безпечно для здоров'я. Мало знайти симпатичну модель, поставити її на стіл і заспокоїтися. Щоб в майбутньому не шкодувати про вибір, треба заздалегідь обміркувати декілька моментів:

  1. Здоров'я очей. Сліпуче, сильно мерехтливе світло, тьмяна лампочка – крайнощі, яких бути не повинно. При таких умовах очі швидко починають боліти, сльозитися. Це погіршує здоров'я і заважає нормально зосередитися.
  2. Збереження гостроти зору. Якісні настільні лампи для офісу – ті, через які ви не будете постійно жмуритися. Неправильне освітлення може призвести до появи короткозорості/далекозорості.
  3. Правильний розвиток органів зору. Значуще при установці для користування дитиною, у віці якої відбуваються природні зміни в організмі. Хороші дитячі лампи не шкодять здоров'ю очей, зводять до мінімуму ймовірність збою в розвитку.
  4. Підтримка нормальної трудової активності. Лампа для робочого столу не повинна відволікати від виконання справ, заважати вникнути в деталі. Врахуйте, що низька якість освітлення іноді робить працю майже неможливою, істотно уповільнює її. Наприклад, якщо ви займаєтеся кресленнями, створюєте складні дизайнерські проекти.

Якісне світло успішно вирішить ці моменти без втрат. У нас на сайті є такі лампи для будь-якого робочого столу за адекватними цінами. Не доведеться платити багато грошей, щоб отримати хороший світильник. Потрібно підходити до питання грамотно, розуміти, які характеристики освітлення дійсно важливі, враховувати, що певні моделі підходять під конкретні умови роботи. Ми допоможемо знайти настільну лампу, яка буде виглядати стильно, забезпечить правильне світло хорошої якості. Вдалий вибір підкреслить смак, відобразить статус, гармонійно впишеться в інтер'єр. А ще наші співробітники заощадять ваш час. Не треба витрачати його на пошуки, достатньо звернутися за порадою до нас. Із завданням впораємося швидко. Головне – вартість послуги не складає жодної гривні, вона безкоштовна.

Лампа робоча настільна – "риси" хорошої моделі

  1. Колірна температура від 3500 до 6000 К. Налаштовує на роботу, бадьорить і полегшує видимість деталей, перегляд документів, вивчення паперів, матеріалів підручників. Плюс точно передаються всі кольори, відтінки.
  2. Невеликий розмір. Добре при маленькому просторі в робочій зоні. Світла достатньо і економія площі помітна – виграєте в будь-яких умовах.
  3. Непрозорий плафон, часто розширюється в нижній частині (форми трапеції, конуса). Джерело світла хорошої лампи робочої настільної не б'є по очах, не провокує їх перенапруження. Промінь падає на потрібну зону без явного розсіювання навколо.
  4. Лаконічний дизайн, немає елементів, що викликають відблиски. Зазвичай спокійні кольори оформлення, щоб не відволікати від основної мети – навчання або робота.

Крім перерахованих ознак, є інші характеристики, які треба враховувати.

Різноманітність офісних настільних ламп

Можна вибрати світильник з правильною колірною температурою або замовити лампу з димером. Пристрій допускає регулювання потужності освітлення, зміну яскравості, значень температури. Лампа для офісу ще зручніше і точніше налаштовується на роботу, комфортну для вас. Проблем з вибором місця установки не буде. Світильники ставлять на стійку основу, лампи на струбцині або прищіпці легко фіксують на краю будь-якої поверхні. Не завжди мова тільки про столи. Це будь-які предмети меблів, наприклад, полиці або стелажі.

Добре, якщо в конструкції є механізм регулювання напрямку потоку світла. Гнучкі елементи дають повну свободу дій. Як тільки захочете, поверніть плафон в протилежний бік, нахиліть його нижче або трохи вище. Джерела світла теж бувають різні. Кращу якість освітлення і найбільш щадний вплив на зір дають вбудовані світлодіодні модулі. Їх не потрібно постійно міняти, як звичайні лампочки.

Моделі світлодіодних настільних офісних ламп працюють роками. Вони не перегріваються, не ламаються при нестабільній напрузі мережі. У нас знайдете такі світильники з офіційною гарантією виробника. Цей факт підтверджує якість. Послуга професійного підбору, про яку ми розповіли на початку, допоможе простіше зорієнтуватися серед цікавих варіантів. Гарна можливість замовити освітлення, не допустивши прикрої помилки. Наступна покупка буде ще вигіднішою, тому що ми розробили накопичувальну систему знижок. Вона вбереже ваш бюджет від надмірних втрат.