Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вбудовані вуличні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світло вуличної гірлянди супроводжує свята і буденні тихі вечора в приємній атмосфері. Яскраві відблиски наповнюють обстановку у дворі умиротворенням. За рахунок роботи від Led джерел освітлення моделі економно витрачають електрику і безпечні, бо не перегріваються. Варіантів застосування багато – можливо про деякі ви не здогадуєтесь.

Вулична гірлянда – якісне світло і естетика атмосфери

Це освітлення створено для поліпшення видимості в темряві і надання обстановці ноток чарівності і романтики. Воно видозмінює будь-яку зону відпочинку, перетворює найбільш скромну по стилю альтанку в затишне місце з особливою атмосферою загадковості. Але установка можлива не тільки на території житлових будинків. Гірлянда вулична добре виглядає:

  • на виїзних церемоніях, святах і фотосесіях, доречна при оформленні арок;
  • при облаштуванні садів, бажанні привернути увагу до краси ландшафту, дерев;
  • при декоруванні фасадів будинків, готелів, кафе, ресторанів;
  • в рекламних цілях при установці на вивісках, вітринах магазинів, торгових центрів, купити цікаву вуличну гірлянду можна і для будь-яких інших комерційних приміщень.

 Пропонуються різні розміри вуличних світильників для оптимального освітлення будь-якої площі. Але потрібну відстань і довжину визначають заздалегідь, до початку монтажу. Хоча завжди можна замовити моделі додатково.

Купити вуличну гірлянду – дизайн, джерела світла та інші важливі моменти

Гірлянди і підсвітки для вулиці випускають стилізованими під мінімалізм. У першому варіанті частіше джерела світла виконані у вигляді ламп розжарювання. Гірлянди белт лайт користуються найбільшою популярністю. На них замість маленьких діодних модулів встановлюють патрони під змінні Led лампи. Відстань між кожним джерелом світла залежить від їх величини. Чим більше діаметр, тим далі лампи розташовують один від одної.

На те, яка вулична гірлянда з лампочок підійде для ваших цілей, впливає і площа. Чим просторіша територія, тим вище потрібна інтенсивність світла, більше кількість джерел. Маленька вага робить можливим монтаж на будь-якій поверхні. Сама фіксація міцна: можна не турбуватися, що гірлянда або підсвітка несподівано обірветься від пориву вітру. Якщо вирішите поміняти місце установки світильника з датчиком руху та інші моделі вільно знімаєте.

Замовлення, про яке будете спокійні

Ми пропонуємо купити гірлянду вуличну за хорошою ціною. Чому якість не коштує немислимо дорого? Ми не користуємося послугами посередників, а самі поставляємо моделі відомих брендів. За оригінальність, безпеку і якість несемо повну відповідальність. Після оформлення замовлення видаємо офіційну гарантію. Що це означає:

  1. Надійність. Вулична підсвітка виготовляється з міцних матеріалів. На корпусах і плафонах не розвивається корозія. Аналогічне правило стосується вуличних прожекторів і будь-якого освітлення для роботи в таких умовах.
  2. Стійкість світла до механічних впливів і коливань температури повітря. Пошкодити корпус або розсіювач майже неможливо.
  3. Захист від вологи та пилу. При попаданні крапель дощу гірлянда вулична 10 метрів не вийде з ладу і не спровокує удар струмом при доторканні.

Наші співробітники підкажуть, яку модель краще купити для задоволення ваших цілей і технічних вимог. Ми допомагаємо вибирати освітлення не для власної вигоди. За детальну індивідуальну консультацію не треба платити додатково. Визначимо, яку вуличну гірлянду або підсвітку замовити для хорошого світла і видозмінення обстановки, безкоштовно.