Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вбудовані вуличні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

В категорії «Вбудовані вуличні світильники» ви знайдете електричні світлові прилади, за допомогою яких ви можете освітити тротуарні доріжки, фасади будинків або підсвітити рослини. Це світильники, які монтуються в бетон і потребують підготовки для їх монтажу.

Еволюція вуличного освітлення: вбудовані світильники для сучасного простору

В світі, де дизайн і функціональність стають невід’ємною частиною сучасного життя, вуличні світильники займають особливе місце. Архітектори і спеціалісти ландшафтного дизайну постійно прагнуть створити унікальні, привабливі та ефективні рішення для покращення громадських і приватних просторів. Однозначно, вбудовані вуличні світильники відіграють в цьому процесі велику роль

В нашому магазині ви можете купити світильники для фасаду, басейну і тротуару

При виборі освітлювальних приладів звертайте увагу на технічні характеристики. Для цієї групи світильників важливі такі параметри як ступінь захисту від вологи, глибина монтажу, живлення та стійкість світильника до навантаження.

  • ступінь захисту від вологи має бути не менше IP44 для фасаду, IP54 для тротуару і IP68 - для монтажу у чашу басейну або іншої водойми;
  • глибина монтажу важлива для оцінки можливості заглибитись на ту чи іншу відстань, визначення розмірів монтажної лунки. Оцінку обов’язково проводьте з врахуванням розмірів монтажного «стакану» який, як правило, входить до комплекту світильника;
  • живлення для вбудованих вуличних світильників може бути 220V, 12V або 24V і залежить від джерела світла. LED світильники потребують низької напруги і це значно знижує ризик ураження струмом, тому всі світильники для басейнів живляться тільки від 12V;
  • якщо при експлуатації світильників ви передбачає наїзд машиною або активність пішоходів обов’язково обирайте прилади з дозволеним навантаженням від 1 до 5 тон, в залежності від планованого типу навантаження.

Важливі світлотехнічні параметри вбудованих вуличних світильників

Кут розкриття променів світла, можливість регулювання його напряму, температура світла є важливими параметрами для досягнення найбільш бажаного результату. Для загальної підсвітки рослин, цоколю будівлі обирайте кут променів не менше 24 градусів і температуру, наближену до білого, денного світла, що позначається як 4000K. Якщо вам потрібно зробити акцентну підсвітку фасаду або елементів ландшафту – обирайте світильники з вузьким кутом (10-15 градусів) і теплою температурою світла (3000К).

В яких випадках краще купити світильник з регульованим джерелом світла?

Насправді, їх не так багато, але така необхідність однозначно є. Наприклад, вам необхідно освітити фасад, але змонтувати світильники біля фасаду немає технічної можливості. Придбавши прилад з регулюванням ви можете направити промінь вже після монтажу світильника. Або, у вас підсвічені рослини, які активно ростуть і час від часу потрібно змінювати напрямок світла.

Як обрати світильник для тротуарів?

Освітлювальні прилади для тротуарних доріжок монтуються в асфальтне покриття, грунт або бруківку. В залежності від дизайну ландшафту, їх можна розміщувати з двох сторін або тільки з однієї сторони доріжки. Якщо ви використовуєте світильники як навігаційні, тобто, щоб позначити доріжку то купуйте світильники з вільним виходом світла потужністю не більше 5 Ват. Інша справа, якщо є необхідність досягти естетичного ефекту. Для цього потрібно придбати вбудовані світильники з елементом, який закриє джерело світла і через так звані слоти (отвори) пропустить один, два або чотири вузьких проміня. Тим самим, ви досягнете гарного світлового ефекту і, одночасно, освітите доріжку.