Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Кришталеві бра

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

За допомогою елегантних кришталевих бра можна домогтися завершеності інтер'єру, змусити його заграти новими фарбами. Моделі виглядають шикарно, немов вони прибули прямо із старовинних палаців. Але чи завжди вони доречні, чи в усіх стилях інтер'єру? Питання потрібно розглянути, тому що правильне освітлення відповідає за гармонію в атмосфері, покращує настрій та надихає.

Кришталеві бра: чим пояснюється затребуваність

Настінні світильники представляють собою компактні моделі, зате змінюють інтер'єр до невпізнання. В хорошому сенсі. Що казати про моделі з благородного матеріалу кришталю? Вони підкреслюють оформлення інтер'єру, статус власника. Більш витончених і елегантних виробів, ніж бра кришталеві, в світі настінного світла поки не вигадали. Крім розкішного зовнішнього вигляду, моделі виділяються властивостями заломлення світла. Гра відблисків відбувається за рахунок особливостей матеріалу виготовлення. Світла і тепла атмосфера, наповнена затишком, забезпечена. Сучасні виробники надають перевагу діодній технології. Це підсилює відмінні характеристики світла.

Помічена особливість при покупці бра: кришталь не так дорого коштує, як багато років тому. Важливо придбати оригінал. Підробки мають інший зовнішній вигляд. Високої якості не варто очікувати. Ми пропонуємо великий асортимент оригінальних моделей. Співпрацюємо зі світовими брендами безпосередньо і надаємо гарантію якості.

Що забезпечує бра з кришталевими підвісками

  • Дає загальне і направлене світло однаково якісно. Світильники із закритими абажурами особливо добре підходять для організації загального м'якого освітлення. Якщо відкрита нижня частина, вдається домогтися чітко спрямованого точкового світла.
  • Служать як повноцінні елементи декору. Моделі в ході експлуатації не втрачають блиск, за який цінуються. Бра з красивими кришталевими підвісками завжди актуальні. Вони давно не йдуть з моди.
  • Комфорт для користувача при включенні/виключенні. Для цього необов'язково навіть вставати з ліжка, дивана або крісла. Також дані прилади, як і бра половинки, гарантують безпеку самих користувачів, адже часто їх встановлюють для легкої орієнтації в просторі в темний час доби.
  • Невибагливість матеріалу в догляді. Бра з кришталем досить легко підтримувати в чистоті, особливо якщо в конструкції немає великої кількості декоративних елементів. Цей факт додатково підтверджує можливість установки в будь-яких кімнатах.

Якісні вироби міцні, довговічні. Хоча виглядають витончено і крихко. Бра з кришталю встановлюються майже без обмежень. Справа не тільки в компактних габаритах. Вони не виділяють токсичних випарів. Незважаючи на переваги, моделі доречні не всюди.

Де краще встановити

Часто бра із сяючим кришталем встановлюють з метою зонування при створенні затишних куточків для відпочинку і читання в спальнях, вітальнях. При цьому зазвичай їх розміщують в симетричному порядку. Те ж правило стосується монтажу в передпокоях, ванних кімнатах. Найбільш поширені місця установки – точки близько тумб, дзеркал, диванів, крісел, ліжок. Переважно монтаж відбувається з двох сторін, що забезпечує краще освітлення і можливість включати бра окремо.

Сучасні виробники випускають цікаві колекції світильників. Кришталеві бра, купити які можна разом із люстрою, створять гармонійну світлову композицію. Враховуйте відповідність вказаних типів освітлення. Важливо підібрати моделі, виконані в одному стилі. Також дизайн повинен перегукуватися з:

  • предметами декору;
  • загальною стилістикою приміщення;
  • кольорами і відтінками, що переважають в інтер'єрі;
  • меблями.

Для класичного інтер'єру правильно купити бра з підвісками у вигляді кульок різних розмірів, крапель, із сріблястим оздобленням, позолотою. Модерн вимагає плавності ліній, спокою відтінків, але допускає цікаві форми. Хай-тек, не дивлячись на упередження, сумісний з кришталевими бра. Але дизайн приладу повинен відрізнятися суворим силуетом, лаконічністю стилю. Віддається перевага хромованій обробці елементів.

На кришталевих бра можно і потрібно зупинитися. Тільки коли інтер'єр відповідає розкоші і шику, які дарує модель. Щоб зробити правильний вибір, не потрібно роздумувати. Достатньо звернутися до професіоналів за оперативною допомогою. Ми підберемо модель з урахуванням  інтер'єру, технічних вимог. Також порадимо оптимальну схему розташування. Все це абсолютно безкоштовно.