Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Світильники для торгових приміщень

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Не всі акцентують увагу на світильниках торгових, коли відвідують магазини. Але ці прилади здатні творити справжні "дива". Завдяки їм, часто здійснюються спонтанні покупки, вдається розглянути переваги товарів, які ви раніше не помічали. Роль торгових світильників в отриманні прибутку для магазинів дійсно велика.

Світильники торгові та їх основні особливості

Правильно підібране світло в торговому приміщенні не просто допомагає забезпечити відмінну видимість. Все не так поверхнево. Грамотна організація освітлення сприяє збільшенню продажів, акцентуванню уваги на конкретних товарах та їх групах. Особливою популярністю при цьому користуються моделі з вбудованими діодними модулями. Такі світильники для торгових приміщень випромінюють м'яке світло, комфортне для очей, і одночасно допомагають більш точно передавати кольори, відтінки, деталі навколишніх предметів. У будь-якому торгово-розважальному центрі, магазині або на виставці ці нюанси можуть стати вирішальними, "підштовхнувши" людини до прийняття позитивного рішення з приводу покупки товару. А ще вони дуже компактні і мають універсальний дизайн, який легко впишеться майже в будь-який сучасний інтер'єр.

Варто враховувати, що до торгового освітлення висуваються спеціальні технічні вимоги:

  • Тривалий час роботи без відключення.
  • Безперебійність в ході експлуатації навіть при збільшенні частоти вмикання/вимикання (без цього не обходиться спец світло і його різновиди).
  • Необхідність захисту від перегріву, пожежна безпека.
  • Можливість регулювання кута падіння світла в будь-який час в залежності від конкретних потреб.
  • Економічність в споживанні електроенергії. Найефективніше це забезпечують якраз світильники на діодних модулях.

Освітлення завжди має створювати максимально комфортну атмосферу не тільки для відвідувачів торгової точки, але і для співробітників. Це незаперечна вимога.

Торгівельне освітлення – загальне і акцентне

Загальне освітлення направлене на безпроблемне виконання професійних обов'язків співробітниками і комфортне проведення часу відвідувачів. Для досягнення цілей часто застосовуються лінійні, растрові світильники. Важливо домогтися подачі розсіяного рівномірного світла. Ніяких відблисків бути не повинно. Напруга для очного апарату строго виключена. Мала кількість світла, як і його надлишок, – неприпустимі. Тільки так можна домогтися створення атмосфери, яка спонукає до активної діяльності співробітників з одного боку (аналогічно працюють офісні світильники). З іншого боку поліпшується настрій самих відвідувачів, з'являється бажання придбати щось цікаве.

Правильно організоване акцентне освітлення торгових залів – одна з основ успішної торгівлі. Завдяки йому, вдається підкреслити значимість цілих торгових рядів, окремих полиць або конкретних одиниць товарів. Аналогічно можна, навпаки, відвернути увагу від будь-яких недоліків шляхом гри світла і тіні.

Фактура матеріалів, переливи на поверхні, особливості форми – все це вдало підкреслюється за допомогою спрямованого акцентного світла. У торгових залах активно використовуються:

  • треки;
  • вбудовані моделі світильників;
  • споти;
  • накладні світильники.

Освітлення торгового залу магазину підбирається з урахуванням можливості поєднувати будь-яку кількість приладів, підбору декількох оптимальних типів, щоб домогтися необхідного ефекту. При цьому дуже важливо звертати увагу на характеристики світлового потоку. Вони можуть помітно відрізнятися в різних моделях приладів.

Працездатність співробітників значно знижується при неправильно підібраній колірній температурі. Холодне світло стимулює активність і покращує настрій в порівнянні з теплим. Хоча останній привносить в атмосферу набагато більше затишку. Якщо вибираються світильники для кафе барів ресторанів, то це очевидна перевага для відвідувачів.

Однак є дуже важливе уточнення. Хтось йде в торговий центр за покупкою в магазин, а не тільки пообідати в улюбленому кафе. Вивчаючи магазин освітлення і аналізуючи його асортимент, не варто забувати про те, що колірна температура сильно впливає на рішення про необхідність покупки. Це обов'язково варто враховувати при виборі торгових світильників. Іноді не обійтися без максимально точної передачі кольору, близької до природного денного світла. Так людина точно не припуститься помилки при купівлі товарів, вдасться уникнути розчарування після відвідування. Якщо обраний предмет гардероба має певну колірну гаму, то вийшовши на вулицю, покупець не повинен побачити зовсім інший відтінок.

Хто допоможе зробити правильний вибір

Сьогодні торгове освітлення, купити яке можна з урахуванням будь-яких вимог і побажань, має незаперечну цінність для активізації продажів. Вивчивши таку кількість інформації, стає зрозуміло, що без професійної допомоги в процесі підбору не обійтися. Ми надамо цінну послугу абсолютно безкоштовно, щоб ви могли грамотно організувати оптимальну систему освітлення. Тільки якісні вироби допоможуть домогтися переваг, про які говорили раніше. У нас можна придбати моделі торгових світильників оригінального виробництва за хорошими цінами з наявністю гарантії.