Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Прожектори

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

вуличні прожекториЧому вибирають прожектори світлодіодні вуличні для загального освітлення і підсвічування об'єктів? Такі моделі надійні, не бояться впливу оточуючих факторів, добре світять, але не мерехтять і не б'ють по очах. Це універсальне освітлення, яке доречне в різних умовах. З ним атмосфера нічних вулиць стає затишною і безпечною, що робить моделі гідними уваги.

Прожектор світлодіодний вуличний – майже завжди поза конкуренцією

Компактні багатофункціональні світильники для вулиці мають поворотні корпуси за рахунок рухомих кронштейнів. Ви можете змінювати напрямок потоку, як потрібно. Прожектори забезпечують досить яскраве світло, тому сфера застосування широка. Декоративне підсвічування будинків, фасадів, вивісок, стоянок, архітектурних пам'яток, повноцінне освітлення будівельних і спортивних майданчиків – з усім цим вони успішно справляються. Вуличні прожектори вибирають, тому що:

 • Вони економно витрачають електрику і служать довго.
 • Таке вуличне освітлення не втрачає якість з плином часу.
 • Мають захищений герметичний корпус з металу, покритий фарбою для додаткової надійності.
 • Випромінюють інтенсивне світло, близьке до природного денного. Це гарантує гарну видимість в темряві і точну передачу кольорів.
 • Не чутливі до перепадів рівня напруги, не ламаються при частих включеннях/виключеннях.

У будь-якому випадку на першому місці не гарний дизайн, а зазначені характеристики роботи. Хорошому вуличному прожектору не страшні природні фактори, механічний вплив. Захищені корпуси перешкоджають потраплянню всередину пилу, бруду, снігу, дощу. При перепадах температур, сильних морозах, в спеку світильники не виходять з ладу, працюють так само стабільно.

Купити вуличний прожектор – розглядаємо види

В конструкції передбачені відбивачі, які посилюють загальну яскравість освітлення. Але інтенсивність багато в чому залежить від джерел світла. Не у всіх моделях вони однакові. Вуличні прожектори частіше виробляють з такими типами:

 • Галогенні лампи. Прийшли на зміну застарілим лампам розжарювання. Служать довше, не спотворюють кольори. Їх мінус в схильності до сильного перегріву.
 • Металогалогенові. Працюють на газорозрядних лампах. Дають яскраве біле світло, достатньо довговічні.
 • Змінні Led лампи або світлодіодні модулі. Купити один з таких вуличних прожекторів значить отримати виграшний варіант. Вони екологічні і не перегріваються. Діодні модулі – частина конструкції. Елементи не потрібно постійно міняти, обслуговувати, запрошуючи технічних фахівців.

Світильники з вбудованими модулями дорожчі, але втілюють кращі можливості освітлення, які є сьогодні. Термін роботи ще довший, ніж у інших джерел, сама якість світла в рази вища.

Прожектор вуличний світлодіодний може мати датчики руху, щоб світло включалося автоматично. Достатньо налаштувати коректну роботу. Так вони не будуть реагувати, коли це небажано. Наприклад, якщо на території є тварини, обов'язково враховують зріст людини, задаючи бажані параметри. Світильники ставлять на будь-які поверхні. Можна міняти місце розташування, але більшість моделей стаціонарні. Вони фіксуються на поверхні за допомогою кріпильних елементів. При установці на грунт потрібні спеціальні штирі, підставки.

Вибір

Перш, ніж замовити прожектор на стовп або для установки в будь-якому іншому місці, розрахуйте необхідну потужність. Для цього треба знати площу території, визначити цілі користування. Наприклад, для підсвічування фасаду будівлі підійде менша потужність, але якщо треба освітлити стоянку або стадіон, частіше не обійтися без максимальної величини. Важливо: іноді один потужний прожектор замінює декілька слабких. На цей факт теж звертайте увагу, особливо при підрахунку необхідної кількості світильників. Відштовхуйтесь від сумарної потужності.

Один з головних моментів – ступінь захисту від вологи і пилу. Він не може бути нижче IP44. Мінімальне значення допускають, коли встановлюють світлодіодні прожектори для вулиці під навісами, дахами. Інші місця розташування вимагають більш високого захисту. Ось про що мова:

 • IP54 – виключає потрапляння великої кількості пилу і оберігає від водяних бризок.
 • IP65 – всередину не проникне пил і не страшні водяні струмені.
 • IP66 – 100% пилонепроникність, потужні струмені води не зашкодять (навіть при випадковому попаданні якоїсь кількості вологи всередину корпусу).
 • IP68 – дозволено занурення у воду на тривалий час (актуально для підсвічування басейнів, декоративних фонтанів).

Вибирайте потрібний ступінь, орієнтуючись на умови. Стабільна робота залежить і від матеріалу корпусу. Небажана конструкція з пластику, тому що він сильніше гріється і менше довговічний. Кращий варіант – алюміній. Також зверніть увагу на форму. Квадратні світильники дають світло, близьке до рівномірного розсіяного. Круглі випромінюють імовірніше направлений світловий потік, більш вузький. Лінійні гарні як підсвічування фасадів, рекламних вивісок.

Як бути впевненими, що замовляєте прожектори світлодіодні вуличні, і не помилилися при виборі? Прийняти професійну допомогу від наших співробітників. Послуга безкоштовна, сумнівам просто немає місця. В каталозі знайдете світильники від відомих брендів з гарантією якості. Ціни не шокують – співпрацюємо з виробниками без посередників.