Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Світильники у ванну

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

До вибору світильника в ванну кімнату необхідно підходити з особливою обережністю і увагою. Справа не тільки в тому, що модель повинна відповідати стилістиці приміщення. Від того, наскільки висока якість світильника, залежить безпека експлуатації. Не варто забувати і про комфортне виконання щоденних справ. Кожна людина починає і потім завершує день, відвідуючи ванну кімнату, приводячи себе в порядок. Щоб безпроблемно зробити вибір, потрібно озброїтися важливою інформацією.

Світильники в ванну кімнату: відмінності від інших моделей

Це стельові моделі з рівнем захисту від попадання вологи не нижче IP 44. Необхідність в посилених захисних характеристиках – обов'язкова вимога. Її не можна ігнорувати, інакше ризики короткого замикання, удару користувача струмом підвищуються в рази. Можна придбати модель із захистом від бризок води або цілих струменів. Чим ближче розташовується лампа в ванну по відношенню до душової кабіни, тим вище необхідний ступінь захисту. Якщо відстань дорівнює більш, ніж 1 м, достатньо моделі з мінімальними показниками.

Світильники на стелю в ванну відповідальні за загальне освітлення. Оскільки найчастіше в даному приміщенні немає вікон або є одне зовсім маленьке, надходження достатньої кількості світла вкрай необхідне. Важливо купити світильник у ванну, який не допустить появи відблисків, а вплив на зоровий апарат при цьому буде м'яким.

Чому стельові світильники у ванній доречні завжди

Перевагою таких моделей є те, що вони відмінно підходять практично для будь-яких приміщень. Інтер'єр, площа, висота і тип стель не грають ролі. Ось чому можна сміливо обирати саме стельові моделі, коли планується освітлення у ванній:

  • Найчастіше вони мають універсальний дизайн. Форми і колірна гамма легко підбираються з урахуванням особливостей приміщення. Для більшості моделей, які пропонує магазин світильників, характерне мінімалістичне оформлення, лаконічний зовнішній вигляд, що теж плюс.
  • Світильники круглої, квадратної, овальної, циліндричної форм виготовляються з пластику і скла. Матеріали практичні в догляді і добре переносять високу вологість. Але врахуйте, що при наявності в конструкції металевих елементів, необхідна наявність антикорозійного захисту. Інакше зовнішній вигляд приладу швидко зіпсується.
  • Світильник в ванну на стелю відмінно підійде не тільки для просторої кімнати, але і для приміщення з маленькою площею, невисокими стелями. Існує багато моделей плоскої форми, які займають мінімальну кількість місця і при цьому дають багато світла.

Якісні люстри для ванної забезпечують рівномірне розсіяне освітлення. До температурі світла висуваються особливі вимоги. Оптимально, якщо значення буде нейтральним. Світло, близьке до денного, сприяє найбільш точному сприйняттю кольорів і відтінків. Наприклад, це допоможе чіткіше розглядати відображення в дзеркалі, краще наносити макіяж (напевно оцінять жінки), а ще швидко і безпечно голитися (завжди важливо для чоловіків).

Світильники для ванної стельові: обираємо, не допускаючи помилки

Слід звернути увагу на відповідність потужності світильника площі ванної кімнати. Тут є ще один додатковий нюанс. Переважання світлих відтінків в інтер'єрі вимагає менших значень показника. З темними тонами, відповідно, інша справа. Кольорове виконання моделі теж грає роль. Наприклад, плафони темних матових відтінків пропускають менше світла, ніж оформлені в пастельних тонах, що важливо враховувати.

Чим більше світильників встановлюється в межах однієї площі, тим менше повинна бути потужність кожного з них. Найчастіше стельовий світильник у ванну підбирається спільно з іншими типами приладів. При організації додаткового освітлення на допомогу приходять:

  • підсвічування дзеркал;
  • настінні світильники;
  • світлодіодні стрічки.

Використання декількох приладів значно полегшує виконання повсякденних справ. Ось які переваги гарантує комбінація вологозахищених світильників для ванної стельового типу з іншими моделями:

  1. Відсутність тіней, кутів, позбавлених достатньої кількості світла.
  2. Візуальне розширення простору і разом з цим надання атмосфері затишку.
  3. Максимальний комфорт при купанні, переодяганні, пранні, прибиранні і вмиванні, адже правильно підібране світло сприяє зручному поділу на зони.

Навіть якщо кімната невелика, все одно наявність додаткового освітлення – значна перевага. Але не забудьте, що для установки підійдуть не просто будь-які світильники, які вам сподобалися. Обирайте тільки ті, які аналогічно стельовим мають певний ступінь захисту.