Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Настінні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

настінні світильникиНастінні світильники - багатогранність використання одного предмета

У всій дизайнерській концепції інтер'єру істотну роль відводять освітленню. Настінні світильники здатні візуально змінити простір до невпізнання, допоможуть приховати недоліки і підкреслити переваги. А в широкому асортименті сучасних виробників легко вдасться підібрати модель, яка підкреслить індивідуальність інтер'єру.

Купити люстру - чудова ідея, але крім стельового світла потрібно і додаткове освітлення. Увагу варто звернути на світильники на стіну. Затребувані в будь-якому інтер'єрі вони допоможуть вирішити численні завдання:

 • Додатково освітити зону, яку не вдалося задіяти при основному стельовому освітленні або підлоговим світильником. Це може бути зона відпочинку на дивані. По-перше, стельове світло іноді може здатися занадто яскравим, а освітлення від настінних світильників, більш приглушене, стане комфортним для зору. По-друге, в протилежному випадку, іноді світла від люстри трохи недостатньо, коли потрібна максимальна освітленість всього простору. І тоді на допомогу приходять гарні бра на стіну.
 • Часто настінні світильники допомагають у вирішенні проблеми розділення великого приміщення на зони. Як основне джерело можна купити стелевий світильник, а в зоні відпочинку з метою функціонального підсвічування використовувати світильник на стіну.
 • Доповнення загальної стилістики освітлення. Виробники зі світовим ім'ям Eglo, Ideal Lux, Nordlux, Searchlight, Zuma Line часто пропонують купити настінний світильник з однієї колекції з люстрою, торшером або іншим предметом освітлення. Таким чином, Вам вдасться підтримати єдиний стиль у всьому інтер'єрі.
 • Часто використовують бра настінні для зміни сприйняття простору. Наприклад, плафони, спрямовані вгору, допоможуть візуально «підняти» низькі стелі. А моделі з направленим вниз джерелом світла розширять простір.
 • Використовуються певні моделі і для підсвічування архітектурних форм, картин, ліпнини.
 • Часто дизайнери радять встановити настінні світильники для підвищення рівня безпеки в погано освітлених коридорах, на сходах. 

Бра настінні відрізняються від класичних бра тим, що можуть бути використані і в якості індивідуального джерела світла. Вони невеликі за розмірами, але при цьому в приміщенні невеликої квадратури, здатні освітити досить великий простір.

У каталозі інтернет-магазину бра Nasvitlo.com Ви знайдете великий асортимент настінних світильників. В асортименті представлені різнотипні моделі, щоб кожен покупець зміг підібрати варіант, який найкращим способом впишеться у всю систему освітлювальних приладів:

 • дуже популярні світильники-половинки - це можуть бути моделі у формі півкола, частини трикутника, квіткового бутона;
 • настінні світильники у формі геометричних фігур - широкий асортимент дозволить підібрати варіант, що відповідає обраному стилю в дизайні;
 • бра з нанесеними зображеннями - від практично непомітних квіткових мотивів до красивих цікавих картинок у вигляді листівки;
 • бра в стилі Лофт - одне з найбільш затребуваних сьогодні рішень, світильники, які підкреслять індустріальний стиль в інтер'єрі та функціонально підсвітять потрібну зону;
 • компактні споти;
 • бра настінні з дерев'яними або текстильними елементами.

Ці та багато інших варіантів Ви можете замовити в нашому інтернет-магазині. Ціновий діапазон продукції дуже широкий, що дозволяє потенційному клієнту купити світильники настінні недорого або підібрати дизайнерські дорогі моделі.