Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра з підвісками

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Бра з підвісками – класика серед настінних світильників

Важко собі уявити класичний інтер’єр без настінних світильників з підвісками. Такого типу світильники легко монтуються і практичні у використанні, кількість в помешканні визначається бажаним рівнем освітлення, а кольори покриття металу допоможуть підкреслити унікальний дизайн вашої оселі.

Які варіанти матеріалів підвісок існують на ринку

В першу чергу, це кришталь. Кришталь в усі часи асоціюється з розкішним дизайном, кришталеві підвіски вигідно підкреслюють багатство інтер’єру, а огранка намистинок змінює напрямок світлових променів та перерозподіляє світло. Кришталь можна сміло порівняти з діамантом, адже, а обох випадках якість готового виробу залежить від ограновування і прозорості матеріалу. Чим більша кількість граней у елемента підвіски тим більш вражаючий ефект заломлення світла ви отримаєте.

Якщо коротко про сам матеріал, то кришталь – це прозоре скло з додаванням свинцю і подальшою ручною або механічною обробкою. Якщо вміст свинцю в підвісках бра не менше 24% - ви зробили чудовий вибір!

Також, широким попитом користуються настінні світильники, підвіски яких виготовлені зі скла. Скло як елемент бра з підвісками є чудовим оздобленням і високоякісним матеріалом . Скляні елементи обробляються механічним методом на високоточних верстатах, їх відмінністю є менша кількість граней скляної призми. Якщо ви зробите вибір на користь саме таких моделей, то отримаєте чудовий світильник, який буде добре виконувати свою роль елемента дизайну за ціною значно нижчою ніж бра з кришталевими підвісками.

Ну і найбільш бюджетним варіантом зі своїми перевагами є світильники бра з підвісками зі штучних матеріалів, наприклад з пластику чи акрилу. Як правило, виробники використовують оптичний пластик. В інформації про складові світильника такий матеріал позначається як ПММА або PMMA. Призми з пластику також мають грані, різні форми і прозорість, але враховуючи структуру матеріалу вони не створюють такого оптичного ефекту як, наприклад, підвіски з кришталю. В яких випадках ми віддаємо перевагу світильникам з пластиковими підвісками? Наприклад, бра у дитячу кімнату має бути безпечним, отож, пластик буде найкращим вибором матеріалу для дитячої. Аналогічний критерій обирає бізнес для громадських закладів таких, як ресторани і готелі. Або застосування як бра у ванну кімнату. В цьому випадку світильник зі штучними намистинками не потребує постійного догляду і очищення від слідів вологи.

Труднощі при виборі класичного бра з підвісками

Насправді, їх практично немає, тому що цей тип світильника не відноситься до складно-технічних пристроїв. Головне, щоб вам подобався дизайн, колір металу пасував до інтер’єру, а кількість джерел світла забезпечила комфортний рівень освітлення.