Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Точкові світильники для ванної

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Точкові світильники з захистом від вологи

Точкові світильники з IP захистом від вологи – важливий елемент будь яких будинків, квартир або комерційних проектів. Такого типу світильники використовуються у ванних кімнатах, на терасах і балконах, басейнах, складах і навіть у звичайних кімнатах, якщо дизайн вологозахищених світильників влаштовує господаря. Але більш детально зупинимося саме на точкових світильниках для ванної кімнати.

Безпека у ванній кімнаті

Безпека у ванній кімнаті важлива для всієї родини. Необхідно потурбуватись про неслизькі поверхні, правильну вентиляцію, зручність розміщення меблів та дзеркал, а також про один з головних моментів –  освітлення.

Світильники для вологих приміщень (а ванна саме таке приміщення) мають важливу характеристику – це ступінь захисту IP. Цей показник завжди вказаний на упаковці світильника і позначається двозначною цифрою. Звертаємо увагу на другу цифру, саме вона вказує на ступінь захисту від вологи – чим більше друга цифра, тим більш захищеним і безпечним є світильник. Для точок, які безпосередньо контактують з водою або навіть занурені під воду, ступінь захисту не може бути менше IP67 і, відповідно, напруга для таких ламп складає 12V. Стельові точкові світильники розташовані безпосередньо над ванною, в середині душової кабіни або над дзеркалом характеризуються меншим ступенем IP, який дорівнює від 44. Такі світильники можуть живитися від мережі 220V.  В інших зонах, які віддаленні від води більше аніж на 1,5 метри, допускається використання точкових світильників із захистом  IP21.

Звертайте увагу на ці параметри при виборі точкових світильників для ванної кімнати і безпека у вологих приміщеннях гарантована!

Яку точку у ванну вибрати?

Якщо ви визначили зони у ванній кімнаті, в яких  потрібно світло, залишається тільки обрати дизайн світильника і ступінь захисту відповідно до зони.

Одним з популярних типів  є точкові світильники у  ванну кімнату. Вони невеликі за розмірами, легко монтуються, різноманітні за дизайном.

Обирайте точку у ванну кімнату за декількома критеріями:

  • По-перше, необхідно обрати спосіб монтажу, він може бути накладним або вбудованим. Це залежить від матеріалу поверхні і вашого дизайну. Накладні точкові світильники набагато рідше використовуються на відміну від вбудованих.
  • По-друге, не забувайте за ступінь захисту електроосвітлювального приладу в кожній зоні вашого приміщення, особливо це важливо для світлодіодної точки.
  • По-третє, звертайте увагу на джерело світла. Якщо LED модуль або змінна лампочка є в комплекті світильника, то про їх якість говорить гарантія на прилад, вона не може бути менше аніж 3 роки. Також, якість джерела світла дуже важлива в зоні біля дзеркала, низька кольоропередача  може надавати неприємні відтінки відображенню у дзеркалі!
  • Ну і в четверте, якщо ви плануєте з’єднати в одну електричну схему декілька світильників, проконсультуйтесь у продавця чи обраний товар дозволяє це зробити.