Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра світлодіодні LED

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Моделі світлодіодних бра працюють від інноваційних джерел освітлення. Такі настінні світильники дорожче, ніж світло інших типів. Але і можливості пропонують інші, в рази поліпшені.

Бра світлодіодні, їх особливості

Замість звичних змінних джерел (галогенні, люмінесцентні) за випромінювання світла відповідають діодні модулі. Є також світильники на Led лампах. Але це інший тип освітлення, важливо не плутати. У ньому джерела потрібно міняти, правда рідше, ніж в інших типах. Візуально вони схожі на звичні лампи, хоча забезпечують більш високу якість світла. У діодних світильниках все інакше. Тут модулі – повноцінна частина конструкції, яка не потребує періодичної заміни і не вимагає обслуговування.

6 плюсів, за які цінують лед бра

 1. Розміри. Сам по собі настінний світильник – невеликий пристрій. Led моделі ще компактніші, ніж звичайні. Не вкрадуть простір і дадуть інтенсивне світло.
 2. Економічність. Витрачають менше електроенергії, ніж моделі зі змінними лампами. Купити бра означає знизити суму платежів за електрику.
 3. Якість світла. Окрема тема – немає неприємного мерехтіння, добра передача кольорів. Світлодіодні бра на стіну дають оптимальну інтенсивність освітлення.
 4. Термін роботи. Набагато більше, ніж у будь-яких інших моделей. Гарантія підтверджує цей факт. Іноді вона дорівнює десяткам років.
 5. Безпека. Немає схильності до перегріву самого світильника, поверхні, на яку потрапляє промінь світла.
 6. Нетоксичність. При роботі, після утилізації не виділяють шкідливі речовини.

Плюси бра з роботою від лед модулів допускають установку в будь-яких умовах, різних кімнатах. Причин для занепокоєння про здоров'я і безпеку немає.

Варіанти установки

Світлодіодне бра вибирають при організації додаткового освітлення. Воно зручне при підсвічуванні конкретних зон, акцентах на потрібних частинах простору. Точка монтажу залежить від цілей. Наприклад, при читанні, рукоділлі led бра встановлюють трохи вище рівня голови. При підсвічуванні декору, статуеток, картин, фото, зазвичай світильник розташовують прямо над об'єктом. Для забезпечення основного світла бра монтують по периметру кімнати. Розташування частіше симетричне, щоб домогтися рівномірного поширення світлового потоку.

Led бра в інтер'єрі

Далі розповімо, чому купити світлодіодні бра на стіну буде гарною ідеєю для установки в різних кімнатах. У кожній вони виконують дві ролі – якісні світильники і частина загальної композиції інтер'єру. Ось кілька прикладів:

 • спальня – парно розміщують біля ліжка, туалетного столика;
 • вітальня – над диваном, біля крісла в зоні відпочинку можна побачити бра для читання;
 • кухня – для освітлення зони приготування їжі, поруч із обіднім столом;
 • ванна – з двох сторін від дзеркала, іноді додатково по периметру, замінюючи стельове освітлення;
 • передпокій – зона одягання, біля дзеркала, над комодом з речами, взуттям, по всій площі стін для загального світла, особливо в маленькому коридорі.

Ми готові порадити моделі світлодіодних бра за доступними цінами. Працюємо з брендами безпосередньо, тому завжди даємо гарантію на товар. Пропонуємо послугу підбору освітлення безкоштовно, а ще накопичувальну систему знижок. Ви заощадите і точно отримаєте якість світла, яку чекаєте.