Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра з вимикачем

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Зручність вимикачів на бра

Кнопка на самому настінному світильнику або його кабелі дуже зручна штука! Життєвих ситуацій, коли вона стане у нагоді, досить багато. Наприклад, в спальні біля ліжка є 2 бра з вимикачем - і кожен зі світильників можна використовувати окремо, вмикати і вимикати не встаючи з ліжка. Інший приклад - це коли бра у ванній кімнаті можна вмикати окремо від основного світла. Або варіант, коли потрібна локальна підсвітка на кухонній робочий поверхні і ви, не відволікаючись від процесу, вмикаєте-вимикаєте світло кнопкою на бра, яке розташовано над столом.

Популярні бра

Настінні світильники з вимикачем або як ми їх ще називаємо – бра – це популярний тип освітлення. Вони використовуються практично в кожному приміщенні, де є зонування світла. Сучасні вимоги до дизайну та технічної оснастки не оминули і настінні світильники. Сьогодні популярні бра оснащені високотехнологічними LED модулями, розміри цих світильників коливаються від 8-10 см до 50-60 см, виготовляють бра як зі звичних для нас металів і акрилу, так і більш натуральної сировини. Функціональність діодних бра виробники теж ставлять не на останнє місце. Тож, як зробити правильний вибір?

Як вибрати бра з вимикачем

Якщо ми говоримо про дизайн, тут все просто – це вибір, який не обтяжений технічними нюансами, а навпаки пов'язаний з естетикою і приємними суперечками між господарями помешкання, бо хто ж не хоче побути трішки дизайнером =)

Далі – переходимо до додаткових опцій світильника, які забезпечать його комфортне використання. Одною з таких опцій може бути вимикач, який розташований на світильнику або електричному шнурі. В якому випадку це потрібно? Декілька прикладів:

  • Точка монтажу настінного світильника розташована на незручній відстані від точки приєднання до мережі. Достатньо один раз підключити світильник до мережі 220V і в подальшому керувати світлом за допомогою вимикача.
  • Ви займаєтесь ручною роботою з дрібними деталями, використовуєте додаткове світло від бра не постійно, а при потребі.
  • Вимикач одночасно є димером для світлодіодного бра, в цьому випадку ви можете зменшити яскравість світла у вечірній час і обрати його комфортний рівень або залишити в режимі нічника.
  • Класичний приклад – бра над ліжком, кожен сам собі вирішує коли йому потрібне світло, а коли ні
  • Ви підійшли до дзеркала у ванній кімнаті і зрозуміли, що не вистачає основного світла. Достатньо зробити короткий рух рукою, щоб світла стало більше.

Підсумовуючи цю інформацію легко зробити висновок, що вимикач на світильниках створює додатковий комфорт, береже ваш час і сили!