Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Консольні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

консольні світильникиКонсольними світильниками заповнені лінії доріг, автомагістралей, іноді їх встановлюють на заправках і в парках. Вони освітлюють жваві вулиці, забезпечують хорошу видимість після настання темряви. Монтаж позбавляє від занепокоєння щодо підтримки безпеки ночами при переході доріг, водінні, звичайних прогулянках по вечірньому місту. Важливо: виробники в першу чергу роблять упор на високу якість і захист, а не гарний дизайн.

Консольний світильник – що про нього відомо

Таке освітлення монтують на опорах, стовпах, стінах. Чим вище після завершення установки розташований світильник, тим краще поширюється світло в результаті. Це враховують при виборі опори, дивляться на її висоту. Самі консолі служать як кріпильні елементи, які забезпечують міцну фіксацію. Більшість моделей зі світлодіодними джерелами світла, що пояснює такі характеристики роботи:

  • Економічність. Невелика витрата електроенергії – одна з основних вимог до вуличних світильників. Led моделям в цьому питанні рівних поки немає.
  • Безпека для людини і стану екології. Такі консольні світильники для вуличного освітлення не виділяють токсичні випари при роботі.
  • Немає потреби частого обслуговування. Світильники служать набагато довше, ніж інші.
  • Висока якість потоку світла. Працюють без шкоди для зору, не засліплюють, не мерехтять. Очі пішоходів, водіїв не перенапружуються.
  • Оптимальна колірна температура, ближча до денного світла. Значення при цьому не нижче 3000-4000 К. Це покращує загальну видимість, зменшує ймовірність спотворення кольорів, обрисів навколишніх об'єктів.

У консольних світильниках для вуличного освітлення можна регулювати кут падіння світла за рахунок поворотного кронштейна, задаючи будь-які потрібні напрямки. Це в рази поліпшить видимість конкретної зони. Світло в ній стане більш інтенсивним, але без сліпучого ефекту.

Основні ознаки якості

  1. Міцний корпус, тільки ударостійке скло в конструкції. Не страшні механічні впливи, вібрації (при монтажі поблизу доріг це природні явища). Не виникає корозія – на металеві елементи консольних вуличних світильників наносять захисні склади. Речовини перешкоджають її розвитку, в тому числі при частому потраплянні вологи на корпус.
  2. Захист від несприятливих факторів навколишнього середовища. Краще, якщо це буде ступінь IP66. Така модель не дає пилу, бруду потрапляти всередину корпусу. Поломки або короткого замикання не буде навіть при впливі сильних струменів води.
  3. Оригінальність. Треба точно знати, що перед вами не підробка, яка вийде з ладу незабаром. Як з'ясувати? Хороший консольний вуличний світильник має офіційну гарантію виробника, яка доводить високу якість.

У нас тільки такі моделі, адже довіряємо перевіреним виробникам. Ми співпрацюємо з ними безпосередньо, тому пропонуємо прийнятні ціни. Щоб зберегти ваш час і позбавити від зайвих переживань, допоможемо вибрати освітлення, взявши до уваги конкретні вимоги і розмір бюджету. Розрахуємо потрібну потужність, кількість консольних світильників, роз'яснимо тонкощі монтажу в залежності від місця установки. Зверніть увагу: Nasvitlo надає послугу безкоштовно. Вам треба тільки поспілкуватися з нашими співробітниками, не доведеться турбуватися про додаткові витрати.