Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Настінні вуличні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світильники, які монтуються на фасаді будинку, роблять дуже велику справу, перетворюючи будівлю на сучасний і стильний об'єкт. Будь то класичні вуличні бра або мінімалістичні архітектурні підсвітки – світло на фасаді однаково доречне для історичних споруд, приватних котеджів, бізнесу і власного простору.

Настінні вуличні світильники – стиль та дизайн

В нашому магазині ви знайдете різноманітні стилі світильників, які відрізняються формою і кольором. Оберіть стиль, який відповідає архітектурі вашого будинку – він повинен гармоніювати з оточуючим середовищем. Наприклад, для класичного фасаду можна обрати традиційні моделі світильників в кольорі золота, бронзи або латуні. Кольори таких світильників, як правило, обирають контрастними до основної палітри фасаду. Для сучасного ж середовища пропонуємо обрати мінімалістичні моделі в кольорах графіту, чорному або білому. Дуже стильно виглядають сучасні фасади, на яких кольори світильників співпадають з основним кольором стін, а проміні світла роблять свою роботу, перетворюючи монотонний фасад в архітектурну родзинку. Настінні вуличні світильники в Україні, крім дизайну і стилю, вирізняються широким функціоналом та іншими технічними параметрами. Тож, давайте розбиратись далі

Купити вуличні настінні світильники з LED модулем

Що стосується джерела світла, який би стиль чи дизайн ви не обрали – надійними і безпечними в користуванні будуть світильники з ЛЕД модулем. Сучасні виробники таких світильників досягли дуже високих показників стосовно терміну експлуатації та інших важливих технічних параметрів. Ми пропонуємо вам товари тільки високої якості з гарантійним строком 5 років, що не являється терміном експлуатації, а є періодом, протягом якого ми гарантуємо безперебійну роботу обладнання.

Окрім надійності, світлодіодні світильники є енергоефективними, споживають в 4-5 разів менше електроенергії або можуть працювати від альтернативного джерела – вбудованих сонячних панелей.

Краще купити настінні світильники поворотні чи стаціонарні

Відповідь на це питання залежить тільки від вас і задачі, яку ці світлові прибори мають виконувати. Якщо необхідно створити вертикальну підсвітку зі світлом в одну або дві сторони, то краще обирати неповоротні світильники. У випадку, коли будівля має декілька рівнів площини, наприклад, глибокі підвіконня, парапети або колони, налаштувати світло буде набагато простіше з поворотними світильниками. У таких випадках, після монтажу, ви можете, обертаючи плафон світильника або його кронштейн, обирати найвигідніший, з точки зору дизайну, кут світла. Якщо все ж таки ви маєте сумнів замовити настінний світильник стаціонарний чи поворотний – зателефонуйте нам і наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір.