Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра направленого світла (споти)

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

настінні спотиБра споти вважають універсальними світильниками, адже вони працюють як надійні помічники у багатьох сферах. Установку проводять вдома, в магазинах, офісах, розважальних центрах, кафе і ресторанах. Головне – вам точно вистачить місця для монтажу. Моделі забезпечують приємним освітленням і при цьому дуже компактні. Можливо ви до кінця не уявляєте, наскільки вони корисні. Але поговоримо про все по порядку.

Бра поворотні – що за вид освітлення

Це настінні світильники з поворотними механізмами. Моделі створені, щоб ви могли направити промінь світла в конкретну точку, легко обертаючи бра в потрібну сторону. Конструкція досить міцна, тому не хвилюйтесь: поломки не буде навіть при частій зміні положення. Спрямовані бра допомагають добре освітлити окрему функціональну зону, предмет декору, картину. Ви розставляєте акценти, як забажаєте, в будь-який момент.

У конструкції бра поворотних одна або кілька ламп. Чим більше кількість джерел світла, тим ширше можливості самого освітлення, підвищується яскравість. Прозорі плафони зустрічаються рідше. Найчастіше вибирають матову обробку, що впливає на характеристики світла, ступінь втоми очей. Органи зору комфортніше сприймають такі варіанти плафонів.

На 100% якісне освітлення можливе при правильному виборі форми. Виробники враховують цей момент в ході розробки ескізів спрямованих бра для читання. Найефективніші – геометрично правильні форми плафонів. Наприклад, сфери, конуси, циліндри. Дзеркальні відбивачі в таких моделях дозволяють подавати більш інтенсивне світло на обрану зону.

Настінні споти, їх користь

  • Зміна атмосфери в кращу сторону. Хочете наповнити обстановку спальні або вітальні романтикою, відчути повний спокій? Іноді дійсно потрібно. Коли інтенсивне світло небажане, виручають спрямовані бра. Досить вимкнути основне освітлення, потім спостерігати, як такий мініатюрний світильник задає атмосфері затишний тон.
  • Ви будете проводити час за читанням, роботою, навчанням настільки комфортно, наскільки можливо. Свобода управління світловим потоком – не все, що можна сказати про настінні споти. Діодні джерела світла, які присутні в моделях, дають якісне і м'яке для зорового сприйняття світло. У вас не будуть боліти очі і голова після довгої роботи, зможете чітко сприймати інформацію, а не думати, коли вже закінчиться виконання завдань.
  • Ви зможете полегшити догляд за собою, вивчити відображення в дзеркалі об'єктивніше. Бра з поворотним механізмом допомагає розглянути будь-які деталі зовнішності, швидко нафарбуватися, поголитися, вибрати одяг, просто оцінити вигляд перед виходом із дому. Моделі як чарівні палички в ситуаціях, коли важливо отримати реальну картину, не займатися самообманом, не витрачати час даремно.
  • Забезпечують підсвічування полиць або одиничних товарів в магазинах, бутиках. Ви можете не помітити, як рука потягнеться до товару, за яким ви точно не йшли. В цьому і є заслуга бра з продуманим поворотним механізмом. Підкреслити краще в товарах, ненароком відвести погляд від слабких сторін, – такі моделі не залишають шансу. Вони вдало рекламують товари, тому власники бізнесу, які бажають збільшити прибуток, вибирають це освітлення без сумнівів.
  • Картини на виставках, в будинку або квартирі стануть привабливішими при установці настінного спрямованого світильника. Ви подивитесь на них по-іншому, адже гра світлових відблисків дарує особливий лиск. Те ж саме стосується пам'ятних статуеток, цінних сувенірів, будь-яких декоративних предметів.

Світильник спот настінний успішно заміняє торшер, настільну лампу, коли вільного місця не так багато. Якщо ви обмежені в просторі, це не означає, що неможливо облаштувати зону відпочинку або роботи. Багатолампові настінні світильники замінюють навіть загальне освітлення. Наприклад, в невеликих вузьких кімнатах. Тут вони не вкрадуть простір, лише візуально зроблять його ширше.

Як вибирати

 Настінні споти в інтер'єрі виглядають найкраще при установці спільно зі стельовими світильниками, люстрами. Купувати їх потрібно в комплекті. Так роблять, щоб домогтися рівномірного освітлення, особливо при великій площі. Зазвичай бра у вітальню та інші кімнати – світильники маленького розміру, тому враховуйте, що вибирати доведеться в основному серед моделей з невеликим цоколем. Наприклад, Е14. Компактні розміри бра пояснюють активне застосування LED модулів замість змінних ламп. Ви один раз заплатите більше, але будете впевнені, що такий світильник прослужить роками, не потребуючи ремонту. Плюс зменшується споживання електроенергії. Головне – очі подякують вам, не буде мучити мерехтіння. Вибираєте світильник для ванної, кухні? Важливий високий вологозахист, щоб користуватися ним було безпечно, адже з електрикою краще не жартувати. Вбудований димер допоможе плавно регулювати яскравість, керуючи бра відповідно до занять, настрою.

Допомога в покупці бра-спотів? У нас це безкоштовна послуга. Ми розуміємо, як важко вибрати модель серед великої кількості варіантів, тому знаємо, що вам запропонувати. Професійний підбір врятує від необдуманого кроку, будь-якої помилки, збереже час і нерви.