Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра-половинки

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

бра половинкиМоделі бра половинок наповнюють простір розсіяним світлом, приємним для очей. Форма плафона давно не втрачає актуальність і добре виглядає в кімнатах будь-якої площі і різного призначення. Такі світильники вдало приховують недоліки планування, окремих частин простору і виділяють краще в інтер'єрі.

Бра половинки – що відрізняє від інших моделей

Невеликі світильники мають особливий тип плафона. Форма впливає на напрям променя світла, його інтенсивність, сприйняття органами зору. Бра половинки виглядають як півсфери з матовим покриттям плафона. Прозорі варіанти інакше пропускають світло. Виробники вибирають їх, коли потрібно домогтися на сто відсотків яскравого освітлення. Матові в цьому плані "м'якші", адже не дають відблисків, забезпечують помірно інтенсивне світло. Конструкція настінних світильників половинок  – гарне рішення для загального освітлення.

Такі бра популярні, тому що не крадуть простір. Вони доповнюють будь-які стилі інтер'єрів. Це не тільки лаконічні моделі без прикрас в спокійних відтінках. Цікаво виглядають варіанти з візерунками, вітражними вставками, золотистим оздобленням. Вражають незвичайні настінні світильники половинки з елегантними кришталевими краплями по всій поверхні плафона.

Для чого потрібні бра

  • Організувати місцеве освітлення функціональних зон. Відпочинок стане приємніше, а робота буде відбуватися в повній зосередженості, без дискомфорту для очей.
  • Підсвітити окремі предмети інтер'єру: сувеніри, картини, вази, статуетки та багато іншого. Якщо хочете надати лиск декору, вони чудово виручать.
  • Забезпечують хороше загальне світло. Маленькі кімнати, низькі стелі, небажання займати простір великими люстрами – проблеми вирішують компактні настінні світильники.
  • Освітлити простір вночі. Бра півсфери гарантують вашу безпеку в темряві, нормальну орієнтацію в просторі без порушення спокійного сну інших членів сім'ї.

Моделі універсальні, адже складно сказати, де неможливий монтаж. Їх встановлюють у всіх кімнатах: передпокій, кухня, вітальня, спальня, дитяча, ванна.

Види

  • Настінні світильники. Вимикач розташований на стіні і завжди безпосередньо підключений до електричної мережі.
  • З вимикачем у вигляді кнопки на корпусі, шнурка, ланцюжка, сенсорної панелі. Зручніше, ніж перший варіант. Не доводиться щоразу підходити до вимикача, щоб з'явилося світло.
  • Споти. Каталог бра включає спрямовані моделі з поворотними кронштейнами в конструкції. Тільки ви вирішуєте, куди направити промінь світла.
  • З лампою для читання. Додаткове підсвічування – обов'язкова частина конструкції. Полегшує читання, знімає навантаження з очей.
  • Підсвічування для дзеркал, картин. Призначені для того, щоб розставляти правильні акценти. Дають світло, щадне для полотна, яке точно передає кольори, дозволяє чітко розглянути найдрібніші деталі предметів, осіб.

Є загальні правила вибору будь-яких моделей, що треба запам'ятати.

Вибір

Кращу якість освітлення забезпечить бра півсфера з діодними модулями. Вони витрачають менше електрики, довше працюють і не перегріваються. При покупці в ванну або на кухню важливий показник вологозахисту. Бажано зупинитися хоча б на мінімальному ступені (IP44). Врахуйте, що ймовірно доведеться замовляти декілька моделей, щоб розташувати їх симетрично. Цим досягнете достатнього освітлення і цілісного сприйняття інтер'єру. Якщо модель має димер, яскравість і колірну температуру регулюєте самостійно. В іншому випадку зверніть увагу на показники:

1.Тепле світло до 3000 К – для вітальні, спальні, дитячої, обідньої зони.

2. Нейтральне світло до 6500 К – для передпокою, ванної кімнати, кухні, будь-яких робочих зон.

Пропонуємо допомогу. Ми замість вас виберемо вдалі моделі бра половинок безкоштовно. Наші співробітники дадуть слушну пораду після уточнення важливої інформації – все, що від вас вимагається. Більше ніяких турбот, тривалих переглядів каталогів і сумнівів.