Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Вуличні настільні лампи і торшери

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Час, який ми проводимо в сімейному колі або з друзями, завжди наповнює нас позитивними емоціями, приємними спогадами та неймовірним душевним теплом. Щоб отримати задоволення на всі 100 – ми створюємо комфортну зону зі зручними меблями, гарним посудом, барбекю і різними аксесуарами. Але часто забуваємо про садові світильники, які ідеально довершать всі наші задуми.

Вуличні настільні лампи і торшери - це просте рішення для вашого комфорту

Не усі ситуації вимагають простих рішень, але не у випадку придбання ламп чи торшерів для пікніка! Саме товари для відпочинку завжди асоціюються з позитивом, тому вибір потрібного торшера або настільного світильника не буде для вас складною задачею.

На сьогодні вуличні декоративні світильники - невід'ємна частина ландшафтного дизайну і освітлення в садах і приватних зонах відпочинку. Ця категорія настільних ламп і торшерів забезпечує комфорт під час перебування на вулиці в темну пору доби, створюючи атмосферу затишку і гармонії.

Ми підібрали асортимент нашого магазину Nasvitlo.com щоб задовільнити самих вибагливих Покупців, тому пропонуємо вам десятки варіантів, які різняться дизайном, функціональністю і ціною.

Дизайн і стиль вуличних світильників

Наш асортимент торшерів і настільних ламп пропонує широкий вибір стилей і дизайну, щоб відповідати характеру вашого дому і вашим особистим вподобанням. Ви можете обрати класичний торшер з елегантним плафоном і витонченою латунною арматурою, який доповнить елегантну атмосферу класичного будинку. Крім того, зверніть увагу, що більшість товарів мають колекції, що дає більш широкі можливості для комплектації відпочинкової зони подібними за стилем лампами. Якщо ж ви власник сучасного екстер'єру то пропонуємо зупинитись на формах в стилі модерн: вони більш мінімалістичні, менші за розмірами і не мають металевого оздоблення.

Лаунж зона без електрики: яку купити вуличну настільну лампу

Отож, якщо зона, в якій ви плануєте проводити час, не має електрики – обирайте автономне світло. Такі світильники мають акумуляторну батарею або заряджаються від компактних сонячних модулів. Тривалість роботи буде довшою у настільних ламп і торшерів з акумулятором. Як правило, світильники потужністю 1-3 Вт працюють від 3-х до 6-ти годин без підзарядки. Тривалість роботи також залежить чи використовуєте ви повну потужність світильника чи обираєте ,наприклад, тільки 50% від повної яскравості.

Додатковою перевагою автономних світильників є їх мобільність, ви можете легко і в будь-який момент переміститись з лампою в потрібне місце.

Різноманітність джерел світла для вуличних торшерів і настільних ламп

Ми пропонуємо цю категорію світильників з сучасними джерелами світла. Це може бути або діодний модуль або LED – лампа, в будь якому випадку - сучасні джерела світять яскраво, споживають мало, служать довго і без проблем. Крім того, діодні світильники мають ряд інших переваг і можливостей.

Зміна кольорів світла: ви можете обирати більше 10 кольорів і відтінків за допомогою пульта керування або додатку у смартфоні

Розумний будинок: сучасні вуличні торшери і настільні лампи можуть бути інтегровані в загальну систему освітлення у вашому будинку. Це дозволяє дистанційно контролювати світло, робити графіки включення або створювати атмосферні сценарії

Датчик сутінок: цей маленький пристрій, який вбудований у світильник, самостійно увімкне потрібні світильники з настанням сутінок, а потім вимкне їх, коли природнього світла стане достатньо. Непогано також виконує свою роль і датчик руху, який вмикає світильник при наближенні до нього і вимикає, коли ви вийшли із зони контролю датчика.

В разі, якщо у вас виникають питання або сумніви – наші спеціалісти завжди готові вам допомогти. Ми надаємо професійні консультації і рекомендації, щоб ви змогли прийняти правильне рішення