Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри з підвісками

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Шляхетний дизайн і сліпучий блиск – основні причини того, що люстра з підвісками не втрачає актуальність. Таке освітлення перетворює кімнату в затишний світ, де багато комфорту, тепла і сяйва кришталевих переливів. Вони роблять атмосферу світлішою, дають більше простору.

Навіщо потрібні люстри з підвісками

За рахунок підвісок світло в кімнаті набагато ефектніше заломлюється. Елементи не обов'язково прозорі. Кольорові підвіски виглядають ще цікавіше, розширюють можливості поєднання з різними інтер'єрами. Така люстра підкреслює розкіш оформлення кімнати, стає однією із головних прикрас інтер'єру. Це яскравий приклад освітлення, яке неможливо не помітити, але воно виглядає благородно, добре передає статус.

Люстру з висульками поєднують з різними стилями. Не завжди тільки класика з елегантними кованими каркасами, струмливими підвісками, розташованими на різних рівнях і лампами-свічками під старовину. Моделі вдало вливаються в атмосферу:

 • провансу – світлі тканинні абажури правильної форми, підвісок при цьому може бути мінімум;
 • модерну – стиль прикрасить люстра з кришталевими підвісками з плавними вигинами плафонів, іноді елементи приховані усередині абажурів;
 • хай-тека – акуратні моделі з рівними лініями корпусів і плафонів, чіткими межами силуетів;
 • флористики – люстри як маленькі копії красивих рослин, максимально реалістичні.

 Щоб освітлення проявило кращі можливості, треба знати важливі моменти вибору і монтажу. Так вдасться купити люстру, яка буде радувати грою світла.

Люстри з висульками – правила установки

 1. Багаторівневі повітряні каскади підходять для великих кімнат. Висота стелі повинна бути близька до 3 м і більше. Тоді люстра не вкраде простір, дасть достатньо світла і доповнить обстановку без перенасичення, відчуття громіздкості.
 2. Компактні версії з накладним стельовим кріпленням добрі для невеликих кімнат. Там вони стануть завершальними штрихами в інтер'єрі і займуть не так багато місця, як громіздкі моделі.
 3. Важливо, який розмір має люстра зі скляними підвісками, але треба знати величину її світлового потоку. Характеристику вказує виробник. Вона відображає, наскільки яскраве світло випромінює люстра. Чим більше цифра, тим вище рівень. Призначення кімнати теж грає роль. Наприклад, спальня вимагає меншої яскравості, ніж урочистий зал або вітальня.
 4. Вага якісної люстри з підвісками не надто мала. Вкрай важливим є тип стелі, її здатність утримувати надане навантаження.

Не забудьте про інші встановлені джерела світла, їх сумарну потужність. Відштовхуючись від цього, простіше зрозуміти, наскільки яскраве освітлення хочете отримати, дізнатися, на які люстри в Україні звернути увагу в першу чергу. Головне, щоб не було зворотного ефекту. Підвіски для люстри додатково підвищують загальну інтенсивність, тому світло не повинне бити по очах.

Як підібрати за матеріалами, ціною, виробником

Важливо не переплутати хорошу люстру з підробкою низької якості. Мало купити її тільки через те, що в конструкції бачите підвіски. Щоб уникнути помилки, треба знати характеристики якості матеріалу:

 • міцний;
 • по мінімуму гріється;
 • краса відблисків і ефектне переломлення – це тільки про справжній кришталь;
 • чистий відтінок і ідеально рівні грані.

Така люстра не втратить вигляд, не розіб'ється від одного неакуратного руху і дасть ті благородні переливи, за які цінується. Вона не може коштувати занадто дешево. Замовляти краще тільки від відомих брендів, які дорожать репутацією.

У нас знайдете люстри з елегантними підвісками від виробників зі світовим ім'ям. Привозимо їх безпосередньо від брендів, тому не завищуємо ціни. Щоб підтвердити оригінальність і якість, видаємо офіційний документ. Якщо потрібно, допоможемо вибрати кращу модель безкоштовно. Врахуємо інтер'єр, площу кімнати, висоту і тип стелі, бажаний ступінь яскравості світла та інші характеристики, важливі для вас.