Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Стельові вуличні світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

стельові вуличні світильникиВуличні стельові і підвісні світильники розробляють так, щоб гарантувати захист і красу одночасно. Їх створюють для різних дизайнерських ідей оформлення інтер'єру, від мінімалізму до класики. Світильники справно працюють роками, не втрачають первинний вигляд, повністю зберігають технічні можливості.

Вуличні стельові світильники і підвіси – що собою представляють, де встановлюють

До таких моделей відносять всі, що вішають на стелю, за межами будинку. Вони дають хороше рівномірне освітлення і незамінні, коли немає можливості встановити його на інших поверхнях. Стельовий світильник займає досить мало місця, не забирає простір. Підвісне освітлення доречне, коли дозволяє відстань від стелі до землі. Воно не повинно заважати пересуванню, захаращувати прохід. Зазвичай довжина підвісу регулюється, щоб пристосувати світильники на вулицю під конкретні вимоги.

Варіантів місць установки багато. Для прикладів вкажемо ті, які зустрічають частіше, ніж інші:

 • альтанки, веранди будь-яких розмірів;
 • території біля приватних будинків, дач за містом, комерційних будівель;
 • майданчики біля під'їздів багатоквартирних будинків;
 • в'їзди в гаражі, простори біля входу в будинок, ганку;
 • тераси ресторанів, кафе.

Універсальність установки також пояснюють кращими джерелами світла і корисними додатковими можливостями.

Вулична люстра, світильник – як працюють

Джерела світла – Led модулі або змінні світлодіодні лампочки. Такі моделі більш економічні і працюють довше, ніж інші. Вони не схильні до сильного нагрівання, не токсичні, відповідно, безпечні для здоров'я і стану навколишнього середовища. Деякі моделі мають датчики руху, що добре і для

установки поруч із комерційними, і житловими будівлями. Світло включається тільки при появі людини, виконує додаткові функції – захист від проникнення сторонніх на територію. Плюс витрата електрики знижується (як в світильниках з сонячними панелями) – світло горить тільки в потрібний момент, не всю ніч. Димер дозволяє збавляти або збільшувати яскравість освітлення, тим самим керуючи потужністю і зменшуючи споживання енергії. Ще один варіант економії і вдала можливість підлаштовувати вуличну люстру під власні вимоги. Періодично задані значення вільно змінюють.

Які можливості дають

 1. Безпека в темряві. Ніяких проблем з орієнтацією в просторі, хороша видимість території.
 2. Рівномірне освітлення зон тераси, наприклад, столу для чаювання, сімейної вечері на свіжому повітрі.
 3. Створення затишної обстановки, в якій приємно знаходитися навіть в темряві, без почуття дискомфорту. Бонус – візуальне збільшення простору при безпомилковому виборі потужності.
 4. Підсвічування архітектури, клумб, газонів, будь-яких інших об'єктів. Є навіть поворотні моделі, щоб розставляти акценти з максимальною точністю.

Зазвичай плафони світильників закриті, щоб звести до мінімуму ризик пошкодження, додатково убезпечити джерело світла. Моделі вологозахищені, тому не бояться снігу, дощу. Навіть при різких перепадах температур, сильних атмосферних опадах світильник не зламається. Ударостійкі корпуси і плафони не постраждають від випадкових механічних пошкоджень. На них не з'являться вогнища корозії незабаром після установки. Всі ці моменти підтверджує гарантія якості.

Вуличні підвісні світильники – висота установки грає роль

Чим вище розташований світильник, тим краще розсіюється промінь світла по периметру. Підвісні моделі особливо добрі при організації загального освітлення. Вони можуть виступати як єдині джерела. Підвіси виручають і при зонуванні, вписуючись в єдину систему світла.

Для підсвічування конкретної частини простору допускається більш низьке розташування вуличних підвісних світильників. Так вдається направити промінь світла в задану область, зосередити його на одній зоні. Підвіси часто можна побачити в альтанках, на літніх майданчиках кафе, ресторанів над столиками для відпочинку на рівні 1.5 м від підлоги.

При установці для загального освітлення головне правило – світильник не повинен заважати пересуватися. Постійно зачіпати головою ліхтар вуличний підвісний – незручно і небезпечно, тому важливо правильно відрегулювати висоту.

Якість світла, управління

Плафони вуличного LЕD освітлення бувають прозорими і матовими. Вони виглядають по-різному і дають протилежну якість світла. Прозорі плафони передають яскравість на максимальному рівні, матові – приглушують її. Перші зручніше при розподілі на зони, тому що зосереджують промінь в конкретній області. Другі оптимально підходять для розсіяного загального освітлення.

На характеристики світлового потоку впливають за допомогою димера. Використовуючи пристрій, можна плавно змінювати яскравість. Як тільки з'явиться бажання, світло роблять приглушеним. Потім повертають колишні показники. Найзручніше управляти світильниками, які мають пульт. Тут можна забути про вимикачі, необхідність відволікатися від справ для того, щоб піти вимкнути світло.

Стилі

 1. Класика. Ліхтарі, в тому числі, з дизайном під старовину. Допустиме витончене кування.
 2. Модерн. Елегантні форми плафонів, м'які, плавні лінії вуличних підвісів.
 3. Лофт. Підвіси у вигляді ланцюгів з великими відкритими лампами.
 4. Мінімалізм. Проста геометрія форм без декору.
 5. Кантрі. Плафони виконані у вигляді сплетіння з ротанга.

Краще підбирати дизайн підвісів, вуличних стовпчиків і будь-яких інших моделей з урахуванням загальної стилістики оформлення території. Тоді освітлення вдало увіллється в атмосферу, стане невід'ємною частиною екстер'єру.

Вуличні підвіси – економно, зручно і надійно

Не всі моделі працюють тільки від електричної мережі. Є акумуляторні світильники. Для справної роботи потрібно тільки регулярно заряджати їх. В середньому моделі випромінюють світло близько 7-10 годин. До таких світильників інші електронні пристрої підключають через вбудований USB порт. Розробляються моделі, які вміють визначати, чи потрібне світло у конкретний момент, автоматично. За це відповідають датчики руху. Для запуску обов'язково потрібна присутність людини.

Світильник вуличний підвісний виготовляють із захистом від вологи і пилу не нижче IP44. Застосовують ударостійкі матеріали, на яких не розвивається корозія – метал, полікарбонат, пластик. Іноді конструкцію доповнюють захисні решітки. Світильники справно працюють при несприятливих погодних умовах, не ушкоджуються при поривах вітру, похитуючись з боку в бік. На такі моделі наш магазин обов'язково надає гарантію, а ще дарує допомогу при виборі. Підберемо світло під ваші цілі, для будь-якого місця монтажу та ландшафтного дизайну безкоштовно.

Зрозуміти, яка модель вуличного стельового або підвісного світильника підійде для монтажу в вашому дворі, не так складно. Для цього радимо звернутися за допомогою до професіоналів. Ми запропонуємо найкращі варіанти, візьмемо до уваги тип поверхні установки, її міцність. Розрахуємо оптимальну потужність, щоб добре освітити площу, визначимо, який потрібен захист. Чим більше відкрита місцевість монтажу, тим вищий його ступінь. Щоб ви остаточно забули про сумніви, додамо головне: послуга безкоштовна.