Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери з лампою для читання

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

торшер з лампою для читанняРоль торшерів для читання в розподілі простору на зони іноді більша, ніж у інших типів освітлення. Підлоговий світильник організовує затишне місце для улюбленого хобі, спокійного проведення часу в будь-якій кімнаті – маленькій, великій, вітальні, спальні, робочому кабінеті. Торшер перетворює простір, змінюючи його на краще.

Чому популярні торшери для читання

Дійсно зручні, універсальні моделі. Вони вдало ділять кімнату на зони, доповнюють загальне світло, допомагають читати улюблені книги в повному комфорті. У конструкції є основне джерело, яке добре розсіює світло по кімнаті, і невелике додаткове. Елемент стаціонарний або поворотний, іноді додається можливість регулювання висоти. Більшу зручність забезпечує лампа для читання з гнучким тримачем. Ви можете змінювати кут нахилу, як захочете, в будь-який час.

Добре купити торшер для читання при установці разом з цікавим журнальним столиком. Досить вибрати відповідні по стилю модель і предмет меблів – повноцінний куточок для відпочинку, читання готовий. Обійдетеся без захаращення простору, а це часто вирішальна вимога. Каталог торшерів і підлогових світильників пропонує варіанти на будь-які смаки, бюджет.

Світильник підлоговий для читання – вдалий вибір для будинку, квартири

Торшер легко встановити в будь-якому місці і зробити незамінною складовою інтер'єру, яка притягує погляд. Висота зазвичай до 2 м. Важливо поставити його так, щоб не створити перешкоди для вільного переміщення по кімнаті. При покупці треба орієнтуватися на площу, висоту стелі. Торшер з лампою для читання нижче 2 метрів – найбільш частий вибір. Наприклад, модель висотою 1, 65 м підійде для стандартних планувань, невеликих кімнат. Але якщо площа і смак дозволяють, сміливо вибирайте світильник вище.

Якщо говорити про загальні можливості, які дає торшер в будинку, то це:

  • 1.Свобода в розміщенні. Не треба дробити стіни, думати над прокладанням проводки. Плюс сам вага не надто велика, тому точно впораєтеся з перенесенням в будь-яке місце. Достатньо поставити торшер на підлогу. Не потрібні тумби, столи, полиці.
  • 2.Заміна важливих предметів меблів. Наприклад, тумбочок, столиків. Крім світильника підлогового для читання, існують інші моделі 2 в 1. Наприклад, зі зручним столиком і декількома поличками, де можна зберігати пару улюблених книг, поставити чашку чаю, покласти телефон, ключі.
  • 3.Самостійне управління характеристиками світла. Іноді торшери бувають із вбудованими димерами – пристроями, які дозволяють змінювати яскравість освітлення, регулювати температуру.
  • 4.USB, пульти. Порт USB виручить, коли треба терміново зарядити телефон, а вставати з ліжка або крісла не хочете. Моделі з пультами управління теж створені з турботою про ваш комфорт. Наприклад, ви забули вимкнути торшер підлоговий для читання і перебуваєте на чималій відстані від нього. Коли рукою не дотягнутися, врятує одне натискання на пульт.

Світло якісних моделей м'яке для сприйняття органами зору. Додаткове підсвічування гарантує, що ви не станете жмуритися, страждати від різі в очах після того, як довго будете зосереджені на дрібних буквах. Один із таких підлогових світильників знайдете в нашому магазині освітлення. У нас хороші ціни, адже співпрацюємо з брендами безпосередньо. Ми хочемо допомогти вам, тому готові вибрати цікаву модель торшера для читання, яка задовольнить ваш смак, підійде під стиль інтер'єру. Плюс буде набір можливостей, яких чекаєте від освітлення. Ми самі проаналізуємо потрібну інформацію безкоштовно і позбавимо вас від турбот.