Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери з димером

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Моделі торшерів з димером входять в ТОП освітлення 2022-23 років. Про таке світло неможливо сказати, що воно десь недоречне, не несе користі. Стилі, кольори, додаткові можливості підбирають для  будь-яких інтер'єрів, площ кімнат, цілей користування. Торшери - це зонування, акцентне світло, в деяких випадках загальне. Головне – таке освітлення максимально точно підлаштовують під свої потреби.

Торшер з димером, його особливості

Пристрій робить можливим управління яскравістю світла - з його допомогою ви самі зменшуєте/збільшуєте показники в залежності від занять і настрою. Сам димер розміщений прямо на шнурі або корпусі, а у деяких моделях можливе віддалене регулювання. До таких торшерів з димером навіть наближатися не потрібно - достатньо налаштувати зв'язок за допомогою Wi-Fi або Bluetooth, щоб задавати комфортні значення яскравості на відстані.

Торшери в основному працюють від світлодіодних модулів, адже на відміну від LED лампочок їх не потрібно регулярно міняти. Термін роботи та надійність світлодіодних торшерів в рази вище ніж у моделей на лампах розжарювання, крім того вони компактніші. На таке світло активно переходять всі прогресивні бренди - воно економічне, просте в роботі і дає найкращі характеристики світлового потоку. Димер додатково знижує витрати електрики, адже позбавляє від надмірної яскравості освітлення, коли вона не потрібна.

Чому торшер з регулюванням яскравості – зручно і корисно

  1. Змінює сприйняття свободи простору. Яскраве світло робить кімнату ширшою, при направленні на стелю теж створюється ефект збільшення площі. Якщо з'являється бажання додати затишку, широта простору відходить на другий план,  то інтенсивність знижують.
  2. Замінює загальне світло. В США торшери з регулюванням рівня яскравості давно витіснили люстри і будь-які інші джерела світла. Якісні підлогові світильники майже не поступаються стельовому освітленню - достатньо налаштувати яскравість вище. Якщо площа дозволяє, можна підібрати не один, а два торшера.
  3. Допускає різку зміну атмосфери кімнати. При зниженні інтенсивності світла обстановка наповнюється романтикою, стає загадковою і м'якою. Вирішивши купити торшер з регулюванням яскравості, отримуєте можливість миттево змінювати зовнішній вигляд інтер'єру.
  4. Полегшує улюбленні заняття. Зони відпочинку, організовані за допомогою металевих торшерів, – місця, де приємно почитати улюблені книги, приділити час рукоділлю, погортати журнали та фотоальбоми. Ці заняття створюють навантаження на органи зору, якщо світло виставлене неправильно. Димер дозволяє налаштувати комфортні і безпечні для очей показники яскравості.

Відзначимо, що пристрій не впливає на колірну температуру, і при регулюванні яскравості її показники залишаються незмінними. Відразу вибирайте модель з потрібними значеннями – тепле (близько 3000 К) або нейтральне світло (до 6000 К). Так досягнете повного комфорту при перебуванні в кімнаті, відпочинку, заняттях повсякденними справами. Тепла температура створює затишок, розслабляє, а нейтральна бадьорить, точніше передає кольори навколишніх предметів.

Ми підкажемо, від якого торшера з димером ваша кімната наповниться приємним світлом, інтер'єр видозміниться, при цьому не залишимо без уваги бажані технічні вимоги. На будь-яку модель діє гарантія від 1го до 15ти років в залежності від бренду виробника.