Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Підсвітки для дзеркал та картин

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

подсветки для зеркал и картинКупуючи підсвітку для картини, дзеркала, не всі користувачі знають, що слід звертати увагу на окремий тип приладів. Тільки так можна домогтися найбільшої функціональності моделі і комфорту в експлуатації. Правильно підібрані вироби стануть завершальними штрихами в інтер'єрі, надавши йому унікальність і привабливість.

Навіщо потрібна підсвітка для дзеркала або картини

Підсвітки для картин і дзеркал створюються спеціально для використання в зазначених цілях. Це не просто звичні для всіх світлодіодні бра або інші типи світильників. Вони розробляються суто для того, щоб допомагати розставляти правильні акценти на будь-яких деталях. Завдяки підсвіткам, можна набагато краще розглянути найдрібніші нюанси будь-яких об'єктів. Спрямованість світла регулюється з високою точністю. При цьому самі прилади дуже компактні, а довгі дроти відсутні.

Гарна підсвітка дзеркала у ванній або красивої картини на стіні виключає надмірне навантаження на очі, хоча потік світла відрізняється максимальною якістю, високою інтенсивністю. Це дійсно важлива перевага, адже пейзажі, портрети, предмети декору людина може розглядати довгий час, як і власне відображення в дзеркалі. Зір точно не постраждає. Наявність димера в окремих моделях дозволяє самостійно вибрати ступінь яскравості світлових променів. Такі додаткові акценти, як підсвітка на дзеркало, картину, не просто відрізняються функціональністю. Вони надають атмосфері чарівність і загадковість, наповнюють її нотками затишку.

Чому звичайні світильники або бра не замінять спеціальну підсвітку

  1. Забезпечується більш точне сприйняття об'єктів.
  2. Вдається краще виділити особливості предметів або зовнішності людини. При цьому не сам прилад привертає основну увагу, а об'єкт.
  3. Розроблені з орієнтацією на те, щоб не завдавати шкоди картинам, не викривляти кольори і не допускати перегріву навколишніх поверхонь. Відтінки світла холодні, що підсилює ефект. Якщо мова йде про картини, то їх первинний зовнішній вигляд гарантовано зберігається.
  4. Підсвітка у ванній надає можливість не просто полегшити, але і в рази прискорити виконання повсякденних завдань. Наприклад, найбільш точно нанести макіяж, розглянути обличчя в дрібних деталях, голитися в комфорті і безпеці. При цьому розсіюється м'яке світло без зайвої яскравості. Точка спрямованості – обличчя людини. Але світло додатково фокусується і на інших областях.

Правильно підібрана підсвітка у ванній кімнаті допомагає в багатьох побутових справах. Але завдяки їй, також можна адекватно оцінити зовнішній вигляд перед виходом із дому, "підправити" те, що не подобається, адже установка часто відбувається в коридорі, а також в спальні поблизу туалетного столика. Фактично всюди, де є дзеркало. Цьому сприяє те, що більшість сучасних моделей, включаючи бра споти, виготовляється зі світлодіодними модулями в конструкції або змінними LED-лампами.

Сучасні бренди віддають перевагу даним джерел світла, тому що вони довговічні, безпечні для навколишнього середовища і самої людини і не перегріваються. І, звичайно, якість світла відрізняється в кращу сторону в порівнянні з іншими типами.

Підсвітка для картин і дзеркал: як вибрати і розмістити

Потрібно вивчити деякі відомості перед покупкою моделі. Перше, що слід враховувати, – дизайн інтер'єру та призначення приміщення. Стиль оформлення моделей найчастіше досить стриманий. Але пропонуються вироби з незвичайною обробкою поверхні, яскравими плафонами, цікавою формою. Домогтися гармонії не складно. Можна легко підібрати підсвітку для дзеркал або картин, яка буде ідеально поєднуватися зі стилем інтер'єру кімнати. Що стосується призначення, то тут є один серйозний момент. З особливою увагою потрібно підійти до придбання підсвітки для дзеркал у ванній. Перш, ніж купити бра або будь-який інший освітлювальний прилад для установки в даному приміщенні, потрібно переконатися, що він має підвищений ступінь вологозахисту. Це гарантує не тільки тривалу експлуатацію, але і безпеку для користувачів.

Зазвичай підсвітка розміщується по периметру дзеркала. Якщо воно має досить великі габарити, то можна провести монтаж з двох сторін. Варто запам'ятати важливе правило: верхнє розташування фокусує увагу на недоліках, хоча і економить простір. Світильники для підсвітки картин відрізняються іншим підходом до установки. Їх освітлюють знизу або зверху. Все залежить від виду живопису. Якщо мова йде про портрет, підсвітка розташовується внизу. Картину із зображенням пейзажу освітлюють зверху. Необхідно, щоб підсвітка займала більшу частину її площі, але не всю довжину. Кількість світильників повинна бути оптимальною, щоб повністю освітити об'єкт. Ніяких тіней або яскравості, що б'є по очах, бути не може.

Наш інтернет-магазин надає професійну послугу підбору освітлення. Великий досвід фахівців дозволяє точно визначити, яка підсвітка для картини або дзеркала підійде вам найкраще. В асортименті нашого каталогу представлені перевірені світові бренди за адекватними цінами. Серед них: AZzardo, Eglo, Elstead, Ideal Luх, Mantra, Max Light та інші відомі виробники.