Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Лампи для школярів

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Світло – те, що супроводжує людину щодня. До замовлення настільної лампи для школяра потрібно підійти серйозно і відповідально. Точно не варто ризикувати і економити, бажаючи швидше купити модель. Візуально не завжди можливо оцінити якість. Привабливий дизайн – не найголовніша характеристика, яку повинен мати світильник для навчання.

Настільна лампа для школяра, її вплив

Хороше освітлення не псує зір. Дитині не доводиться жмуритися, низько нахилятися до зошита чи підручника, щоб розглянути картинки, цифри і букви. Світло впливає навіть на успішність. Вона поліпшується, якщо дитині комфортно займатися. При поганому освітленні одне бажання: скоріше закрити підручник, тому що нічого не можна роздивитись нормально. Ризик того, що дитина відмовиться успішно завершити завдання, при хорошому світлі в рази нижче. Купити настільну лампу для школяра з правильними характеристиками світлового потоку означає пробудити здорову активність, налаштувати на роботу. З її допомогою у вільний час дитина буде з радістю відпочивати, займаючись улюбленим хобі, рукоділлям, малюванням. Робота за ПК або ноутбуком стане комфортнішою.

Краща лампа для школяра – яка вона

 1. Без складного декору і яскравих кольорів оформлення. Важливо, щоб модель не відволікала, не заважала сконцентруватися на навчанні. Не варто плутати дитячі настільні лампи для школярів з декоративними світильниками, нічниками у вигляді футбольних м'ячів, казкових персонажів і подібними дизайнами. Вони не дають нормально зосередитися на основному занятті – навчанні, і забезпечують зовсім інші характеристики світлового потоку.
 2. З рухливими елементами конструкції. Бажано, щоб модель магазину настільних ламп мала гнучкі механізми для регулювання висоти, зміни положення плафона. Досягнете максимально правильного налаштування.
 3. Плафон відкритий внизу, плавно розширюється, не повністю прозорий. За рахунок цього лампа для столу школяра дає м'яке світло, що розсіюється по всій робочій області.

Хороша модель працює від змінних або вбудованих Led джерел освітлення. Це кращі варіанти, які існують сьогодні. Вбудовані модулі збільшують ціну, але зате їх не потрібно міняти через 1-2 роки. Кілька плюсів світлодіодів в дитячих, офісних настільних лампах та іншому освітленні такого типу:

 • точна передача кольорів – ніяких спотворень, природність допоможе працювати більш продуктивно;
 • рівномірне світло – немає мерехтіння, тіней, ніщо не відволікає від справи;
 • довго і безпечно працює – служить роками і не перегрівається, ймовірність короткого замикання різко знижена;
 • екологічність – не виділяють токсичні речовини.

Якість світлового потоку відмінна, ніякого довгого розігріву перед роботою. Поступового зниження загальної інтенсивності світла теж не буде.

Чому важливо купити лампу для школяра в перевіреному магазині

 1. Позбудетеся від ризику швидкої поломки. Лампу не доведеться міняти через пару місяців.
 2. Отримаєте кращу якість освітлення. Без ламп розжарювання з теплим світлом, що категорично не підходить для навчання, і мерехтіння.
 3. Переконаєтеся в якості не тільки на словах. Вирішивши купити хорошу лампу для школяра, отримаєте офіційну гарантію. Документ підтверджує довгий термін роботи і безпеку для дитини.
 4. Вдало доповните інтер'єр дитячої. Якісна лампа має стильний дизайн. Не втрачає вигляд, зберігає колір, цілісність обробки на весь період користування.

Щоб ваша дитина проводила час за навчанням і хобі з задоволенням, загляньте в наш каталог. Там знайдете багато настільних світильників, про які розповіли раніше. Ми поставляємо освітлення без посередників. Ви витратите мінімум грошей, щоб отримати дійсно якісне додаткове світло для дитячої. Наші співробітники допоможуть вибрати модель настільної лампи для школяра, яка повністю співпаде з вашими вимогами. Послуга безкоштовна.