Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Торшери

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

ТоршериПідлогові світильники: класика в сучасному рішенні

Підлогові лампи використовувалися кілька століть назад. Старовинні канделябри зі свічками перетворилися в вишукані, красиві торшери. Крім основного завдання локального освітлення, прилади служать декоративним елементом дизайну.

Чому всі хочуть купити торшер

Торшери підлогові займуть гідне місце в будь-якому домі. Строгий кабінет або витончена спальня, простора кухня або вітальня з куточком для відпочинку - світильник буде функціональним атрибутом будь-якої обстановки. З його допомогою можна організувати зону для читання або рукоділля, поміняти загальну картину висвітлення масштабного простору, виділити світлом певного спектру потрібний об'єкт інтер'єру.

Буде актуально купити торшер підлоговий універсального дизайну, використовувати його в декількох кімнатах. Світильник легко перемістити в потрібну частину житла без необхідності монтажу/демонтажу. Мобільність - головна вагома перевага цієї світлотехніки.

Підлоговий світильник і візуальне сприйняття простору

Гра світла/тіні давно використовується дизайнерами при необхідності розширити вузьке приміщення, зробити більш затишним масштабний простір, збільшити висоту стель без витратного перепланування. Купити торшер недорого допомагає, а головне миттєво, перетворити кімнату будь-якої квадратури. Потрібно тільки торшер купити потрібної комплектації:

  • підлогові світильники з непрозорими плафоном (стаціонарним або поворотним) створюють локальне освітлення невеликої зони, підходять для читання, рукоділля;
  • торшер підлоговий з круглим абажуром випромінюють розсіяне, м'яке світло, комфортне для очей. Ненав'язливе, легке світіння наповнює весь простір;
  • освітлення з плафонами, спрямованими вгору. Світло відбивається від стелі, висвітлює велику територію. Цей прийом візуально збільшує висоту стель;
  • моделі з двома бічними поворотними плафонами відмінно впораються з освітленням вузької кімнати.

Сучасні підлогові світильники можуть компонувати кілька методів світіння. Наприклад, в австрійській підлоговій лампі Eglo спрямований вгору потік формує одна лампа, а промінь, що регулюється, виходить від поворотного допоміжного плафона.

Нові технології підлогових торшерів

Вигідне рішення купити торшер, адже виробництво стрімко розвивається, впроваджуються інноваційні методики генерації світлового потоку, удосконалюються конструкції і форми. Якщо раніше підлогові світильники були лише практичним елементом інтер'єру, зараз дозволяють торшери підлогові недорого перетворити стильову концепцію в домі.

Сучасні виробники створюють вироби в індустріальному стилі (Zuma Line Польща, Searchlight Англія), настільки популярному серед дизайнерів інтер'єрів, в догмах мінімалізму (Mantra Іспанія, Markslojd Швеція). Часто стилістика переплітається, створюються еклектичні цікаві моделі, що гармонійно вливаються в різну атмосферу. Також слід відмітити класичні торшери.

Підлоговий світильник - якість від виробника

Незалежно від дизайну,і класичні  і сучасні торшери повинні бути надійними, довговічними і якісними. Ці властивості втілені лише в оригінальній, сертифікованій продукції, виготовленій за всіма канонами якості.

Купити торшер підлоговий недорого в Україні по цінам виробника можна в нашому інтернет-магазині торшерів. Моделі на телескопічній стійці і нерухомому штативі, з поворотними і стаціонарними джерелами світіння, з тканими абажурами і плафонами зі скла, пластика, металу, кераміки - цікаві моделі італійських, польських, іспанських та інших європейських брендів. Ми пропонуємо купити торшер від виробника, за рахунок чого ціна не буде невиправдано високою.