Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри світлодіодні LED

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Сьогодні не всі користувачі добре знайомі зі світлодіодними люстрами. До того ж, багато хто плутає дані моделі зі стандартними виробами з Led-лампочками. Але це абсолютно різні освітлювальні прилади. Світлодіодні люстри випускаються все активніше і абсолютно не дарма, адже вони мають масу важливих переваг і специфічних особливостей експлуатації. Про це і поговоримо далі детально.

Що таке світлодіодні люстри

Люстри зі світлодіодними модулями візуально не відрізняються від звичайних моделей. Але потім вмикається світло. Ось тоді стає зрозуміло, в чому полягають їх особливості. Моделі випромінюють м'яке світло, максимально приємне і комфортне для очей, що привносить в атмосферу загадковість і одночасно неповторний затишок. Ефект досягається за рахунок наявності в конструкції лед люстр тих самих діодних модулів, здатних випромінювати інтенсивний світловий потік.

Велика кількість сучасних виробників вже практично повністю відмовилася від використання змінних ламп в якості джерел світла. Ось чим пояснюється їх рішення:

  1. Економія коштів. Досить одного разу купити люстру з LED-модулем, – і ви будете надалі витрачати набагато менше грошей на оплату рахунків за спожиту електроенергію. Діоди в багато разів економніші, ніж давно звичні джерела світла. При цьому лед люстри забезпечують відмінну яскравість освітлення. Жодних втрат.
  2. Висока якість і тривалий експлуатаційний термін. Такі люстри завжди служать набагато довше, не нагріваючись, володіючи високою стійкістю до впливу перепадів рівня напруги. Вони не потребують спеціального обслуговування, частих ремонтних робіт.
  3. Безпека не тільки для самих користувачів, а й для стану навколишнього середовища. В процесі виробництва led люстр використовуються тільки екологічно чисті матеріали, які не виділяють токсичні речовини при роботі, а також після утилізації.
  4. Можливість надання свободи дій для користувача при регулюванні різноманітних характеристик  освітлення. Для цього передбачені спеціальні пульти управління.

Останній пункт вимагає детального розгляду, про що і піде мова нижче.

Як підбирається світлодіодна люстра на стелю

Купуючи розумні люстри зі світлодіодними модулями, ви отримуєте можливість вибирати оптимальну колірну температуру в необхідний момент. Це дуже важливий показник для будь-якого освітлювального приладу. Кожне приміщення вимагає різних значень температури. Наприклад, на кухні, у ванній кімнаті, передпокої не обійтися без нейтрального світла. Завдяки йому, можна домогтися природної передачі кольорів і відтінків, легкої концентрації уваги на важливих дрібницях, активізації робочого настрою. Чого не скажеш про тепле світло. Воно, навпаки, налаштовує людину на відпочинок, відмінно розслаблює, заспокоює і надає атмосфері максимальний затишок. Купити світлодіодну люстру з теплим світлом – відмінне рішення для спальні, вітальні.

Не варто забувати і про індивідуальні потреби при виборі на користь теплого, холодного або нейтрального значення колірної температури. Сам колір світіння теж може змінюватися в залежності від ваших побажань. Рівень яскравості регулюється досить легко. Для цього світильники на натяжну стелю і не тільки оснащуються димерами. Дані компоненти відповідають за подачу необхідної напруги, що і впливає на зниження або підвищення ступеня яскравості. В окремих моделях регулювання здійснюється вручну, а в інших доступна можливість управління за допомогою пульта, перебуваючи на відстані.

Перш, ніж купити лед люстру, обов'язково розрахуйте точну площу кімнати. Технічних характеристик діодів має бути достатньо для того, щоб якісно освітлити простір. При відсутності можливості регулювання колірної температури завжди враховуйте значення, яке здатний забезпечити прилад в ході роботи.

Діодні модулі зазвичай мають досить компактні розміри, що дозволяє встановлювати їх в кімнатах з будь-якою площею. Тут немає прив'язки до того, що вони оптимальні для монтажу тільки в маленьких або великих приміщеннях. Завдяки цьому, вдається втілити в життя найбільш креативні дизайнерські ідеї. Крім привабливості для очей користувачів, одночасно можна легко домогтися відмінної якості освітлення.

Як точно не помилитися, купуючи світлодіодну люстру

У деяких випадках просто не обійтися без поради професіоналів. Тим більше, що якісна люстра led має не надто бюджетну вартість. Кому захочеться витратити чималу суму грошей і при цьому отримати не те, чого очікували? Тому ми пропонуємо корисну послугу підбору освітлення від досвідчених фахівців. Допомога в придбанні надається абсолютно безкоштовно. Ми уважно вивчимо необхідну інформацію, зіставимо важливі відомості. Вам залишиться тільки остаточно визначитися, яка саме модель із запропонованих подобається більше, ніж інші. Ви отримаєте виріб високої якості за найкращою ринковою вартістю. У нашому каталозі представлено багато варіантів світлодіодних люстр на будь-який смак з обов'язковою наявністю гарантії від виробників.