Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Кришталеві лампи

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Коли потрібно зробити обстановку в кімнаті заспокійливою, наповнити кожен куточок теплом сімейного вогнища, вибирають кришталеву настільну лампу. Моделі наголошують на благородному смаку, приваблюють елегантними силуетами. Вони дають хороше додаткове світло, беруть участь у розподілі кімнати на зони.

Кришталева настільна лампа – яскравий приклад естетики та функціональності  

Більшість моделей відносять до декоративних. Плафон повністю виконаний з кришталю або присутні елементи, виготовлені з цього матеріалу. Наприклад, каскади підвісок. Не завжди це тільки прозорий кришталь – класичний варіант оформлення. Зустрічають варіанти з яскравими різнокольоровими підвісками, адже матеріал добре піддається обробці, ограновуванні. Це розширює фантазію майстрів, що вносить у дизайн більше оригінальності. Є кілька причин популярності настільних ламп із кришталю:

  • Вишуканість самого матеріалу, можливість створення незвичайних форм. Плафони мають легкі повітряні силуети. Зате, наприклад, офісні настільні лампи виглядають більш строго, мають переважно чіткі лінії форм. 
  • Приємні відблиски світла, що дає кришталь. Лампа забезпечує більш ефективне заломлення променів. Світлові відблиски змінюють атмосферу в кімнаті, створюючи відчуття спокою та умиротворення.
  • Добре доповнюють незвичайні дизайнерські композиції. Кришталева лампа успішно зливається з різними стилями інтер'єрів. 

На допомогу приходить різноманітність варіантів обробки корпусу. Наприклад, позолота доречна у класичних інтер'єрах. Лаконічні хромовані моделі вітають модерн, флористику та прованс. Така лампа прикрасить вітальню, спальню, передпокій, але важливий тандем з іншим освітленням. Основну увагу варто звернути на кришталеві люстри.

Чим ще гарна настільна лампа кришталь

  • Не просто джерело світла, а фінальний акорд у створенні затишної обстановки.
  • Матеріал природного походження. Отримуєте красу та безпеку для здоров'я одночасно.
  • Підвищення загальної яскравості освітлення в кімнаті за рахунок гри додаткових відблисків.
  • Міцний та невибагливий у догляді матеріал. Він не б'ється легко, попри переконання багатьох. Служить довго, не вимагаючи складного чищення. Вид кришталевої лампи зберігається на весь період користування.
  • Мобільність. Легко переносять будь-яке інше місце, ставлять на тумби, комоди, столи. Включили в розетку, а далі милуєтесь.

Тільки якщо кришталь є справжнім, ви будете повністю задоволені вибором. Така лампа виграшно відобразить статус, внесе в атмосферу благородство та тепло. У нас моделі коштують не надто дорого. Плюс це оригінали із офіційною гарантією. Чому тоді ціна не надхмарно висока? Співпрацюємо із брендами без посередників. Це гарантує адекватний підхід до виставлення цін на кришталеві настільні лампи та інше освітлення. У подарунок пропонуємо послугу підбору моделі, щоб замовлення було швидким та безпомилковим.