Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

З сонячними панелями

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Уважно придивіться до світильників на сонячних батареях - невеликі моделі відповідають за гарне вуличне освітлення ввечері і вночі, "вбираючи" природну енергію. Вони не ламаються під час дощу, сніг, не несуть загрозу для життя і швидко монтуються. Деякі світильники допускають зміну мысця установки хоч кожен день, адже легко переносяться з одного місця на інше.

Про світильники на сонячних батареях

Моделі отримують всю або частину енергії, яка потрібна для роботи, від сонячного світла. Вона поступово накопичується за день, після цього витрачається на освітлення прилеглої території ввечері чи вночі. Деякі світильники мають сутінкове реле і самі запускають роботу, коли настає темрява, іншими керують як звичайними - вручну. Ліхтарі на сонячних батареях частіше мають Led модулі в конструкції, адже елементи не потребують періодичної заміни, служать роками на відміну від змінних джерел, забезпечують яскраве і разом з цим м'яке освітлення.

Корпуси світильників можуть бути з різних матеріалів, вони впливають не тільки на дизайн і ціну – від них залежить термін експлуатації. Найбільш розповсюджені:

  1. Пластик. З ним світильники трохи бюджетніші і легші, але матеріал більш чутливий до ударів і механічних пошкоджень.
  2. Дерево. Надійне, але важливо придбати оригінальну модель - тоді будете впевнені, що матеріал пройшов обробку поверхні захисними речовинами, що важливо для подовження терміну служби, збереження первісного вигляду і властивостей.
  3. Метал. Виграє в міцності і стійкості. Такий вуличний ліхтар на сонячній батареї спокійно реагує на зміни погоди, агресивний вплив атмосферних явищ.

Захист, матеріали плафона

Які б види сонячних ліхтарів ви не вибрали, потрібно переконатися, що їм не загрожує потрапляння вологи і пилу всередину - для цього подивіться, яка передбачена ступінь захисту в списку технічних характеристик. Якісний світильник для вулиці (під навіс) має мінімум IP44 – перешкода попаданню твердих частинок і крапель дощу. З ростом цифр, збільшується захист. Наприклад, IP67 не ламаються при короткочасному зануренні у воду, а IP68 дозволено встановлювати в басейнах, фонтанах на весь період користування.

Переглядаючи садові світильники на сонячних батареях, враховуйте: плафон одночасно надійно захищає джерело світла і ефективно розсіює його. До затребуваних матеріалів відносять:

  • загартоване скло – найміцніше, не страшні несприятливі умови експлуатації. Може бут гладеньким чи матовим;
  • міцний пластик - добре пропускає світло і небагато важить.

Такі світильники зручні для установки в парках, на присадибних ділянках -  потрібно тільки правильно визначити місце монтажу, з мінімумом тіні, відкрити доступ до сонця. Це добре впливає на інтенсивність освітлення, яку отримаєте в результаті.

Чому сонячні ліхтарі – вибір, про який не шкодують

  1. Економічність на висоті. Для нормальної роботи потрібна енергія сонця, у деяких моделях додаткове живлення, а використання світлодіодів робить роботу вельми довгою.
  2. Безпека гарантована. Світильник не постраждає від короткого замикання, часто підводка до мережі не потрібна.
  3. Повністю екологічні, оригінальні моделі пр роботі не виділяють шкідливі речовини.
  4. Простий монтаж. Достатньо закріпити світильники з сонячними панелями на будь-якій опорі, стіні, поставити на горизонтальну основу.
  5. Можливість додатково полегшити управління - просто замовте світильники з датчиком руху. Корисна функція спростить ваше життя і ще більше заощадить гроші, адже світло буде включатися, тільки коли потрібно, реагуючи на рухи поблизу.

Світильники з сонячними панелями мають не дуже великі розміри і лаконічний дизайн, який добре увіллється в будь-яку вуличну обстановку, без перешкод для монтажу.

Важливо переконатися, що висока якість – не тільки красиві слова. Хороший світильник, який працює на сонячних батареях, обов'язково має офіційну гарантію від 1го року. Такі моделі знайдете у нас на сайті - деякі світильники мають гарантію в 15 років. При цьому ціни адекватні, адже ми співпрацюємо з відомими брендами без посередників.