Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Люстри-вентилятори

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Сучасна люстра вентилятор успішно вирішить кілька завдань. Крім основної функції освітлення, вона виконує роль декоративного елемента інтер'єру. Дані моделі допомагають економити гроші, адже включають в себе 2 важливих прилади одночасно.

Використання гарантує оптимальну циркуляцію повітря в приміщенні. Достатньо тільки встановити правильний напрямок руху лопатей. Повітря розподіляється рівномірно. У спеку в кімнаті буде панувати приємна прохолода, а в холодну пору року мікроклімат стане більш м'яким.

Чому люстра вентилятор – правильний вибір

Розумні люстри виготовляються з різними технічними характеристиками. Але функціональність кожної моделі розрахована на те, щоб всі, хто знаходиться в кімнаті, відчували максимальний комфорт. Оптимальна температура повітря сприяє цьому. Функція регулювання рівня яскравості світла - ще одне вдале рішення.

Розроблено моделі для монтажу не тільки всередині приміщення, але і на вулиці. Застосування окремих приладів універсально. Зате спосіб установки може відрізнятися. Монтаж буває наступних видів:

  • кріплення до стелі (стельовий вентилятор з лампою);
  • використання спеціального підвісу (підвісний світильник).

Лопаті можуть обертатися в декількох напрямках. Установка необхідного варіанту залежить від температурних показників всередині конкретного приміщення.

Якщо ви шукаєте люстру на натяжну стелю, такий виріб відмінно підійде. Моделі добре вписуються практично в будь-який інтер'єр. Різноманітність варіантів кольорів, матеріалів виготовлення, обробки корпусу безпосередньо впливають на цей факт.

Ми завжди допоможемо придбати кращу люстру з вентилятором. Підбір моделі - професійна послуга, яку ми надаємо тільки якісно, виключаючи помилки. Красиві недорогі люстри представлені у великому каталозі. З нашою допомогою вам буде легше орієнтуватися серед розмаїття асортименту.

Правила вибору

Домогтися максимального рівня функціональності приладу можна, дотримуючись певних правил. Потрібно обов'язково звернути увагу на деякі важливі нюанси. Інакше неможливо скористатися перевагами приладу в повній мірі.

Ось що слід врахувати перш, ніж купити люстру вентилятор:

  1. Розмір виробу, зокрема - діаметр лопатей.
  2. Ступінь потужності.
  3. Тип приміщення.

Величини діаметра лопатей повинно бути достатньо для розміру площі приміщення. Потужність також необхідно підбирати точно, без применшення. Не у всіх приміщеннях можлива установка приладу. Наприклад, у ванній кімнаті монтаж заборонений через підвищену вологість. Регулярний контакт із водою неминуче призводить до поломки, на що обов'язково потрібно звернути увагу.

Люстра вентилятор - сучасний світильник, який стане справжньою родзинкою в інтер'єрі. Правильний вибір гарантує те, що ви залишитеся задоволені придбанням. Щоб ви точно не допустили помилку, краще замовте послугу підбору моделі. Вона надається абсолютно безкоштовно.