Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Лампи з димером

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Від якісної настільної лампи з регулятором яскравості доб’єтесь приємного та безпечного для очей світла. Моделі беруть участь в створенні єдиної композиції інтер'єру, розподілі простору на зони, допомагають ефективно працювати і з задоволенням вчитися. Головне правильно підібрати світильник під ваші цілі. У нашому магазині всі моделі з гарантією, поставлені безпосередньо від відомих брендів за хорошими цінами.

Настільна лампа з регулятором яскравості – зручне допоміжне світло

За регулювання інтенсивності відповідає димер. За допомогою цього пристрою ви підлаштовуєте освітлення під свої заняття, активність і настрій. Керуючи яскравістю, міняєте потужність світіння. Коли не потрібен занадто інтенсивний рівень, зменшуєте значення. Цим додатково економите електроенергію, адже необхідність в яскравому світлі є не завжди. Якісні моделі настільних ламп з димером мають Led джерела освітлення. Вони пожежобезпечні і енергоефективні. Такі настільні лампи не надають навантаження на мережу, економніше, ніж інші, витрачають електрику. Світлодіодні джерела нетоксичні, а значить немає заборон при установці – будь-які кімнати, цілі. Таке освітлення займає мінімум місця і дає кращі характеристики світлового потоку.

Настільна лампа з димером – в яких кімнатах частіше встановлюють, цілі

  1. Дитяча. Тут лампу часто використовують як нічник для сну в комфорті і спокої. Деякі моделі беруть участь в зонуванні і виконують декоративну роль. Їх впізнають по яскравому веселому дизайну – тварини, принти у вигляді зірочок, сердечок, копії кораблів, машин, квіткові принти. Є світильники з димером, призначені для навчання. Лампи для школярів допомагають займатися без шкоди для зору.
  2. Спальня. Купити настільну лампу з регулятором яскравості і поставити її біля ліжка на тумбочку – класика додаткового світла в цій кімнаті. Добре виручає любителів почитати перед сном, тому що яскравість світлового потоку максимально точно регулюється. Можлива установка біля туалетного столика для полегшення догляду, нанесення макіяжу, укладки.
  3. Робочий кабінет вдома чи в офісі. Модель з димером забезпечить кращу видимість паперів, зробить огляд документів більш ефективним. Правильне світло стимулює активність. У моменти відпочинку яскравість можна приглушити, потім повернути минулі показники.
  4. Вітальня. Зазвичай найбільш простора кімната, тому без грамотного розподілу простору на зони важко обійтися. Купити хорошу настільну лампу з регулятором яскравості для участі в організації системи освітлення – непогана ідея. При перегляді телевізора можна залишити її включеною, задати в міру тьмяне світло, погасивши люстру. При занятті рукоділлям, читанні в зоні відпочинку з цікавою настільною лампою освітлення роблять яскравішим.

Вибираючи лампу з димером, зверніть увагу, що є стаціонарні моделі. Їх фіксують на поверхні за допомогою прищіпки або струбцини. Якщо на першому місці мобільність, радимо світильники на стандартній основі.

Найпопулярніші стилі

  1. Класика. Позолота, елегантність в кожній лінії, металеві ковані елементи. Часто дизайн доповнений кришталевими підвісками.
  2. Прованс. Віддає перевагу текстильним абажурам, лаконічним формам, не занадто яскравим тонам.
  3. Хай-тек. Химерні і правильні геометричні форми, контрасти. Головне – чітка спрямованість кожної лінії.
  4. Мінімалізм. Тільки спокійні відтінки і повна відсутність декоративних елементів.
  5. Модерн. Симетричні форми, не простежується така строгість, як у хай-теку. Тільки легкість і плавність силуетів.

Важливо домогтися попадання в інтер'єр кімнати, щоб простір виглядав цілісним і гармонійним. Ми допоможемо вибрати настільну лампу з регулятором яскравості, яка ідеально увіллється в атмосферу. Врахуємо мету установки, її спосіб, технічні вимоги до світла і бажані додаткові можливості. За послугу не беремо жодної копійки – допомагаємо безкоштовно.