Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Растрові світильники

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Растрові світильники роблять працю в офісах, на підприємствах комфортною, безпечною та ефективною. Легко визначити, що перед вами такі моделі, їх впізнають за незвичайною конструкцією. Вона розроблена з конкретною метою: гарантувати кращі характеристики освітлення спільно з високою надійністю. Де доречні моделі, чому їх не зустріти в квартирах, будинках? Яку цінність несуть як тип промислового освітлення? Розберемо важливі питання на простій і зрозумілій мові.

Що таке растровий світильник

Модель складається з металевої рамки і решітки, крізь яку поширюються промені світла. Рівномірне освітлення має достатню інтенсивність для нормального сприйняття людиною навколишнього. Дзеркальні елементи допомагають краще відбивати світло, задають максимальну інтенсивність потоку. Стандартна модель прямокутної форми, зі світлим кольором обробки. Нанесення фарби на металеві елементи конструкції підвищує надійність, збільшує тривалість служби. Світильники растрові створюють з упором на максимальну захищеність, щоб усередині не скупчувалися пил, бруд.

У будинку, квартирі установка не відбувається з таких причин:

  1. Достатньо велика вага. Найчастіше вона вимагає монтажу на перекриття, адже тільки міцне кріплення забезпечує безпеку для людей.
  2. Стеля. Не кожен тип сумісний з растровими світильниками. Висота стелі також важлива. Зазвичай при відстані до підлоги менше 3 м монтаж не проводиться.
  3. Призначення. Світильник растровий накладний і не тільки розробляється для установки в інших цілях. Освітлення для дому та підприємства – різні речі і вимоги теж не можуть бути однаковими. Вдома на першому місці комфорт і затишок, вуличне освітлення гарантує безпеку в темряві. Але на виробництві обстановка налаштовує на працю, не обійтися без підтримки нормальної працездатності. Освітлення – важливий фактор.

Растрові світильники частіше встановлюють в офісах, на підприємствах, в освітніх, медичних установах, торгових центрах.

Види

Моделі світильників растрових світлодіодних бувають накладними і вбудованими. Орієнтир – спосіб монтажу. При виборі важливо врахувати, що накладні світильники монтуються на саму поверхню стелі, тому підходять для великих площ. Їх корпус буде видно після закінчення установки. Вбудовувані світильники виступають як частина конструкції стелі. Це правильно, коли немає бажання привертати увагу до моделей. Такий монтаж добре сумісний зі стелями з гіпсокартону, підвісними конструкціями.

Растровий світильник під led лампу може мати різні форми решіток. V-образна – найлегша за вагою, парабола має більші розміри. При цьому виробники пропонують кращі характеристики світла. Подвійна парабола поєднує міцну конструкцію і інтенсивне освітлення. Якщо ви вибираєте спец.світло для промислових об'єктів, такий тип решітки, – те, що потрібно.

Важливо купити один раз хороший світильник, щоб не міняти його щороку. Для цього потрібно звернути увагу на моделі з вбудованими діодними модулями. Їх заслужено вважають найнадійнішими і безпечними на відміну від світильників з люмінесцентними лампами, які виділяють ртуть при роботі. Led модулі екологічно чисті і одночасно з цим витрачають мінімум електрики. Вони не шкодять очам, не спотворюють кольорів і не перегріваються. Наш магазин освітлення пропонує якісні моделі таких світильників від відомих виробників. Ціни адекватні, тому що ми співпрацюємо з брендами безпосередньо.

Світильник растровий світлодіодний і заключне слово в його користь

  • Забезпечує повноцінне загальне освітлення великих площ.
  • Має міцну ударостійку конструкцію, передбачений підвищений захист джерел світла, а решітка посилює його.
  • Простий монтаж, на який не потрібно витрачати багато часу. Щоб встановити світильник растровий led, не доведеться запрошувати велику команду фахівців, використовувати професійне обладнання. При правильному підході до роботи шкоди для покриття стелі точно не буде, що теж плюс.
  • Легко сумісні з будь-якими інтер'єрами. Лаконічна форма і спокійний колір доречні всюди. Не потрібно ламати голову над тим, чи підійде таке освітлення для спокійного інтер'єру офісу. Так, не турбуйтеся, і не тільки туди.

Наш інтернет-магазин не залишиться в стороні, коли стоїть завдання покупки растрових світильників. Ми пропонуємо безкоштовну допомогу в підборі моделей. Всі дані, які потрібні для прийняття рішення, ми з'ясуємо у вас. Далі залишиться трохи почекати, а потім вибрати кращий варіант.