Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Грунтові направленого світла

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

     В категорії «Грунтові світильники направленого світла» ви знайдете електричні світлові прилади, які допоможуть зробити акцентну підсвітку рослин, газонів або садових декоративних фігур. Це світильники, які монтуються в землю за допомогою штиря або монтажної пластини і не потребують обладнання лунки та її бетонування. Завдяки поворотному плафону, світло скеровується у потрібному напрямку.

Як обрати та встановити грунтові світильники направленого світла для вашого саду

     Сад – це місце, де ви можете розслабитися і насолоджуватись красотою природи в будь яку час доби. В ландшафтному дизайні велику роль відіграють всі компоненти – рослини, газон, садові фігури, форма тротуарної плитки. Однак, щоб досягнути максимального задоволення від вашого саду, вам не обійтись без правильного акцентного світла. Вирішити задачу освітлення вам допоможуть світильники направленого (скерованого) світла і правильний їх вибір. Грунтові світильники направленого світла - чудове рішення для того, щоб підкреслити красоту рослин та дерев, створити гарну атмосферну і забезпечити комфорт на вашій території. В цій статті ми розглянемо, як обрати і що потрібно знати про ці світильники , які здатні перетворити ваш сад на казку.

Переваги грунтових світильників скерованого світла

Спрямовані світильники – це компактні і ефективні електричні джерела світла, які ви можете самостійно встановити та підключити. Перед тим як фіксувати кабель та сховати його під землю– проведіть тестування, якщо все працює – кабель можна кріпити стаціонарно.

Декілька переваг при використанні:

Підсвітка рослин: Щоб створити артистичні акценти в саду і візуально виділити рослини оберіть для низьких рослин світильники з променем, кут яких від 24 до 36 градусів і потужністю від 4 до 6 Ват. Для високих дерев буде потрібен світильник з більшою потужністю, від 8 до 12 Ват. Не варто намагатись підсвітити кожний кущ або дерево, щоб не порушити природність і гармонію.

Безпека: Сад з освітленням буде більш безпечним для вас, родини і ваших гостей. Світильники допомагають запобігти потенційній небезпеці в темну пору доби. Також, для тривалої роботи обладнання зверніть увагу на захист від вологи. Якщо ви плануєте використовувати світло цілий рік, краще купити спрямовані світильники з захистом IP54 або IP65. Якщо газон або кущі будуть під автоматичним поливом – радимо купити світильники з захистом IP65.

Атмосфера: світло у ваших руках як пензлик в руках художника. Висвітлюючи дрібні квіткові композиції, великі і розлогі дерева, комбінуючи прилади з різними кутами промінів, потужністю та температурою світла, ви намалюєте свою, неповторну картину.

Якщо вам потрібна консультація і ви не можете самостійно зробити вибір – зателефонуйте нам! Ми маємо великий практичний досвід. Команда Nasvitlo.com це люди, які захоплені роботою зі світлом і з великим задоволенням діляться своїм захопленням з іншими!

Інші назви світильників: Світильник для акцентної підсвітки. Світильник для рослин. Підсвітка клумби. Підсвітка саду. Світильник на бруківку.