Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра у ванну

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Бра, створені для установки в ванну, – універсальний тип освітлення. Вони беруть участь в розподілі на зони, розставляють потрібні акценти в межах просторів різної площі. Іноді бра освітлюють ванну без участі стельових світильників і люстр, не уступаючи їм в характеристиках якості світла.

Бра в ванну – незамінний помічник

Зараз це світло номер 1 майже в будь-якій ванній кімнаті. Установка невеликих світильників в рази спрощує життя, адже допомагає підсвітити найважливішу зону простору. Йдеться про дзеркало над умивальником. Без хорошого рівномірного світла достатньої інтенсивності і правильної температури складно обійтися. Таке бра для ванної допомагає:

  • безпечно поголитися;
  • робити макіяж з точною передачею відтінків;
  • оцінювати зовнішність перед початком нового дня, відходом до сну максимально об'єктивно.

Моделі, розміщені з двох сторін, – виграшний варіант. Світло буде падати рівно, без тіней.

Бра в багатьох ванних кімнатах встановлюють не тільки як додаткові, але і основні джерела освітлення. Особливо при скромній площі, коли немає вікон. Потреба в хорошому світлі є завжди, бра її повністю задовольняє. Світильники настінні для установки в ванну не віднімають багато простору, адже мають компактні розміри. Бажано купити бра з абажуром, щоб отримати м'яке розсіяне освітлення.

Навіть монтаж кількома рядами по максимуму зберігає свободу. Плюс не важлива висота стелі, тому що вона не є точкою монтажу. Світло будь-якого бра падає рівно і точно, але при виборі спотів існує можливість змінювати його напрямок в залежності від цілей користування, важливості залучення уваги до різних зон.

Вибираємо світильник настінний в ванну – вимоги

  • Зручне включення. Вимикачі бра розміщують на корпусах, дротах або створюють у вигляді невеликих шнурків. Є моделі, які реагують на дотик (сенсорна панель в конструкції). Але створюють і традиційні вимикачі, встановлені на стіні. Залишиться вибрати найзручніший варіант.
  • Захист від вологи. Розглядайте моделі зі ступенем не менше IP44 (перешкоджає попаданню крапель). Світильникам з більш високими значеннями не загрожують струмені води. Чим ближче до душової кабіни, умивальника монтаж, тим більша ступінь захисту потрібна. Це обов'язково враховують, коли збираються купити бра в ванну.
  • Збіг із загальною стилістикою. Мається на увазі інше встановлене освітлення, кольори, відтінки, матеріали, які домінують в кімнаті. Потрібно досягти збігу дизайну бра зі стилем оформлення ванної.
  • Димер – додатковий комфорт. Допускає регулювання яскравості освітлення. Важлива також температура світла. Оптимально – нейтральні значення (приблизно 4000-6000 К).

Значиму роль при виборі бра у вітальню, ванну або іншу кімнату грає один загальний момент. До нього і перейдемо.

Що дає хороше джерело світла

Кращу якість освітлення забезпечують діодні моделі. Вони споживають менше енергії, не нагріваються і не виділяють токсини. Купити одне з таких бра в ванну – гарантія роботи без збоїв роками. Зазвичай вони мають зовсім невеликі розміри, що ламає колишнє уявлення про яскраве якісне освітлення. Думаєте, для цього потрібно повісити бра на стіну у вигляді величезного плафона та інших варіантів немає? Вони є. Компактні LED світильники дають інтенсивне світло без втрат для його характеристик, не гірше громіздких моделей.

Хороші бра для монтажу у ванній безпечні при роботі, не вимагають регулярного обслуговування. Факти підкріплюють офіційною гарантією. У нас великий вибір таких моделей недорого, тому що співпрацюємо з виробниками без посередників. Щоб ви не мучили себе пошуками, даруємо професійну послугу – виберемо світильники самі, без вашої участі. Отримаєте захищені моделі, які співпадуть з інтер'єром, будуть відповідати вашим вимогам до освітлення. Правильно розумієте – це безкоштовно. Втрачати нічого не треба, тільки отримати впевненість у виборі.