Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

На струбцині

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

лампи на струбциніБез настільної лампи на струбцині в деяких випадках неможливо обійтися. Робоча зона потребує нормального освітлення, але не завжди є багато вільного місця. Тут і приходять на допомогу дані моделі. Вони дають достатньо світла, в чому можуть позмагатися з іншими приладами. Навіть більш габаритними і потужними.

Що таке лампа зі струбциною

Це найбільш зручні моделі зі спеціальними елементами в конструкції, що забезпечують швидку фіксацію на поверхні. Струбцини надійно утримують прилад. Можна не турбуватися: він точно не впаде, зісковзнувши з поверхні. Це виключено. Струбцина представляє собою гвинт із затискним механізмом. Рішення відмінно підходить для школярів, студентів і всіх тих, хто багато працює, в тому числі виконує складні завдання, що вимагають максимальної концентрації уваги.

Хоча лампи мають досить маленьку вагу і скромні габарити, завдяки їм, читання, навчання і робота відбуваються в повному комфорті. Немає негативного впливу на виконання важливих завдань, темп. Збереження максимуму простору і правильне світло тільки підвищують працездатність. Тому купити світильник на струбцині однаково корисно і для домашніх умов і для фісів.

Моделі можна встановлювати парно, якщо є необхідність. Це запорука ще більш комфортного освітлення. Кут падіння світла вільно змінюється в залежності від конкретних потреб. Для цього в конструкції передбачена гнучка ніжка. Поворотний механізм дозволяє змінювати положення хоч по кілька разів на день. Крім освітлення робочої зони, лампи іноді використовують як нічники. Також вони актуальні при зонуванні простору. Прилади встановлюють на:

  • стільницях;
  • полицях;
  • виступах предметів меблів;
  • навіть на підвіконнях.

Допускаються будь-які види площин.

Лампа на струбцині і "портрет" ідеальної моделі

Краща якість освітлення досягається при виборі оптимальної форми плафона. Добре, якщо він буде плавно розширюватися до низу. Колірна гамма оформлення теж грає роль. Уважно вивчіть каталог ламп. Ви помітите, що моделі виконуються частіше в спокійних відтінках. Наприклад, в числі фаворитів білий, сірий, чорний. Це сприяє найбільш чіткій спрямованості світла, без розсіювання навколо. В даному випадку нам потрібно домогтитися іншого ефекту. В першу чергу важлива максимальна точність напрямку променя. Купити лампу на струбцині - значить вибрати особливий матеріал виготовлення для плафонів. Він повинен бути міцним і стійким до перегріву, щоб гарантувати 100% пожежну безпеку.

Наявність струбцини відображає тільки тип кріплення приладу. Але моделі різні, тому важливо не помилитися при покупці. Якісна настільна лампа на струбцині має плафони, виготовлені з таких матеріалів:

  • пластик;
  • метал;
  • рідше, але можливо, – скло.

Купуючи лампи в Україні, неважко знайти оптимальний варіант, який влаштує на 100%. Економія – точно не найправильніший підхід.

Чому важливо обрати якісну настільну лампу

В сучасних приладах як джерела світла використовуються діоди. Це гарантує помірно інтенсивне правильне освітлення при мінімальному споживанні електроенергії. Такий світильник на струбцині можна сміливо назвати найкомфортнішим для зору. Бюджетний варіант – змінні Led джерела. Але це краще, ніж лампи розжарювання, які технічно застаріли. Плюс вони погано впливають на органи зору.

Оптимальне освітлення важливе при виконанні різних видів роботи. Розпізнати, що очі страждають, нескладно. Вони сильно втомлюються, переслідують неприємні ріжучі відчуття, може з'явитися головний біль. Це робить повноцінну працю неможливою і знижує зір. Хіба варта економія найціннішого – здоров'я очей? Краще з самого початку купити настільну лампу на струбцині високої якості, яка забезпечить м'яке і рівномірне світло. Навіть при тривалій роботі модель допоможе знизити навантаження, що покладається на очі. При цьому освітлення не буде тьмяним. Але і дуже яскравого світла, що б'є по очам, теж не варто чекати. Тільки золота середина.

Ми готові допомогти у відповідальній задачі з підбору. Співробітники нашого інтернет-магазину освітлення мають необхідні знання, великий досвід роботи. Вони можуть точно визначити, яка лампа на струбцині або прищіпці підійде вам краще за інші моделі. В каталозі величезний вибір оригінальних світильників з офіційною гарантією від виробників.