Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Бра Кутек

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Класичні бра Kutek - ідеальний баланс стилю

Світлотехніка польського бренду підкорює красою і добротністю виконання. Виробник реалізував за допомогою скла, металу та текстилю цікаві ідеї оформлення світильників. На особливу увагу заслуговують класичні бра Кутек. Їх чудовий дизайн підкріплений бездоганною якістю.

Традиційність у всьому

Коли інші виробники в конструкції світильників роблять відступи від догм класицизму, дизайнери Kutek повністю їх дотримуються:

  • обов'язкова наявність ріжка. Саме цим бра і відрізняються від настінного світильника. Значний виступ або невеликий тримач плафона, але він завжди присутній в цьому роді світлотехніки;
  • художнє виконання. Класичні бра Kutek істотно відрізняються на тлі конкурентів. Колекції наповнені виробами, прикрашеними різними декоративними прийомами: вишивка, тиснення абажурів, кування арматури, художній розпис скла, перфорація металу та ін. Поєднання матовості і глянцю, блиску і шорсткості, контрастних відтінків і монохромності, лаконічності плафонів, але розкоші підставки - безліч рішень для реалізації цікавих дизайнерських ідей;
  • продубльовані плафони. З моменту винаходу в XVII бра в класичному розумінні - це декоративний світильник з 2-ма симетричними тримачами. Більшість виробів Кутек спроектовані за цим принципом.

Досить одного побіжного погляду, щоб помітити вишуканість і красу світлотехніки польського бренду. Її не сплутаєш ні з одним представником інших стилів, адже класика виразно заявляє про себе. У дизайні переважає чіткість ліній, характерна колірна гамма, симетрія.

Впізнавані особливості

Класичні бра Kutek створені і використовуються по фундаментальному принципу цього стилю - симетрії. Правильна геометрія проявляється в дзеркальному відображенні двох ріжків відносно основи, розташування однорожкових моделей відносно архітектурних груп або координаційних центрів інтер'єру. Ними можуть бути камін, старовинне дзеркало, ліжко, м'яка група тощо.

Бра польського виробництва можуть претендувати на роль фокусної точки, навколо якої будується загальна композиція стилю. Але більш підходяще амплуа для них - додаткове освітлення і підтримання атмосфери, створеної іншими предметами інтер'єру та декору.

Візуально випромінюють класичні бра Kutek розкіш. Історично склалося, що класика вважалася показником респектабельності і статусу, адже її могли дозволити собі в будинку тільки солідні персони. Моделі ампір, рококо, бароко явно виражають це багатство. Але є і стримані, скромні рішення в класичному стилі.

Цікаво, що на прикладі польських бра можна відстежити національний колорит декількох країн. Тут химерність, помпезність французької класики, аскетичність, стриманість англійців, розкіш без надмірностей італійської гілки тощо.

Виробник залишився вірним вибором якісних матеріалів. Незважаючи на появу пластика і інших замінників натуральності, класичні бра Kutek виробляються тільки з металу, каменю, дорогих тканин. Надійна основа пофарбована благородними відтінками під бронзу, золото, латунь, може нарочито покриватися нальотом патини і старіння.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити світлотехніку польського бренду за оптимальною ціною з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю та інші куточки України. У нас величезний асортимент моделей для дому та офісу. Продукція сертифікована.