Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ

Текстильні бра

{{products.total_products}} товарів
кращі акумуляторні світильники
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Бра з плафонами з текстилю - дух класики

Яке освітлення має бути в інтер'єрі в класичному стилі? Одним з найпопулярніших і затребуваних варіантів буде велика люстра і настінні світильники з тканинними плафонами. Останні не тільки чудово виглядають і виконують своє призначення, але і додають інтер'єру дух аристократичності і навіть вінтажності.

Тканинні бра купити легко, якщо мати уявлення про дизайн кімнати. Ви просто підбираєте їх таким чином, щоб колір основи і особливо плафона гармоніював із стінами. За якість також не варто переживати, якщо купити бра від популярного європейського виробника. Сучасний текстиль не вигоряє і не втрачає зовнішнього вигляду багато років, навіть при використанні ламп розжарювання (що в наш час зустрічається рідко).

Є у текстильних бра і переваги - вони мало гріються, легкі і тому можуть встановлюватися практично на будь-які типи стін. Про зовнішній вигляд і говорити не варто - світильник настінний стане окрасою як вітальні або холу, так і спальні, кухні, будь-якого іншого куточка будинку.

Купити тканинний настінний світильник найкраще в магазині Насвітло. Чому? Тому що перед вами завжди актуальний каталог бра від світових виробників за низькими цінами. Офіційна гарантія, доставка по всій Україні, можливість доставити будь-яку модель на замовлення.