Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Ceramika Design

Украина
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Ceramika Design відноситься до українських брендів освітлення, яким сміливо довіряють. Виробник не перший рік доводить: красиві, безпроблемні в догляді і безпечні світильники існують. Ці характеристики точно можна об'єднати в одній моделі. Коштують такі світильники не дуже дорого, тому що бренд родом із України. І ніякого програшу в якості не буде.

Основні відомості про Ceramika Design

 За 20 років роботи виробник успішно налагодив співпрацю із партнерами з різних країн. Кілька сотень компаній – хороший результат для досить молодого бренду. Над створенням світильників працює ціла команда. Спільно з дизайнерами детально продумуються ескізи моделей, які потім втілюють в життя на своїх виробничих потужностях.

У компанії Ceramika Design створюють і інші деталі, без яких складно облаштувати затишний інтер'єр. До освітлення бренду можна підібрати гарні вази, різні аксесуари, незвичайні кашпо – незамінні атрибути для тих, хто займається флористикою. Весь асортимент об'єднує одна загальна умова: застосування тільки найновіших технологій. Обов'язковий безперервний контроль відповідності вимогам якості на кожному етапі. Це пояснює популярність бренду в магазині світла. Як підхід відбивається на освітленні, дізнаємося далі.

Чим особливе світло Ceramika Design

  • Матеріал. Розроблені колекції світильників із кераміки. Вони красиві, екологічні. Матеріал безпечний для людини і не шкодить стану природи.
  • Обробка. Продукція Кераміка дизайн проходить випал на температурі 1200 градусів. Це гарантує міцність, довгий термін роботи, позбавляє від ризику швидкого зносу. Плюс освітлення отримує "фінальний вигляд" (потрібний колір поверхні, структуру покриття).
  • Дизайн. Купити світильник – ще раз підкреслити привабливість інтер'єру. Найбільш вдало моделі бренду поєднуються з такими стилями: мінімалізм, модерн, кантрі, хай-тек.
  • Універсальне застосування. Українське освітлення підходить для міських будинків, дач, квартир, офісів, торгових і розважальних центрів, кафе, ресторанів. Все, що треба, – визначити колекцію, яка буде сумісна з інтер'єром. Вибрати є з чого, існує більше 40 серій.
  • 100% унікальність. Не знайшли потрібний варіант серед колекцій? Для вас створять ексклюзив під замовлення. Модель точно не зустрінете більше ніде, тому що вона буде така одна.

 У нас на сайті можна подивитися освітлення Ceramika Design за хорошими цінами. Ми готові дати професійну пораду до оформлення замовлення. Наші співробітники без помилок підберуть світильники на ваші смак, бюджет, стиль інтер'єру і технічні вимоги. На це не доведеться витрачати гроші додатково – допоможемо вам безкоштовно.