Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Ciciriello

Италия
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Ciciriello являє собою світло преміум-якості. Виробник працює за принципом об'єднання багаторічних традицій з нововведеннями в сфері освітлення. Це допомагає йому створювати преміальні світильники з дизайном, який не побачите більше ні в кого.

Ciciriello – про бренд

Заснований в середині 80-их років в Італії. Це сімейний бізнес, переданий від батька в управління синам. Поступово компанія стала розвиватися і відкрила свої виробничі потужності. Активна діяльність призвела до популярності в багатьох країнах світу, визнання на виставках міжнародного формату.

 Існує більше 1000 колекцій світильників. У каталозі магазина світла знайдете моделі різних стилів. Іноді їх випускають під іншими брендами, що входять в єдину групу Ciciriello – Ondaluce, Capodarte, Bluelife, Lux Iluminazione.

Особливості роботи

  1. Застосування ручної праці спільно з впровадженням сучасних технологій. Це дозволяє отримати на 100% оригінальне світло для доповнення розкішної обстановки.
  2. Увага до деталей, якості матеріалів. Майстри самі обробляють скло, метал, строго стежать за тим, щоб не упустити жодної дрібниці.
  3. Розробка моделей Чічіріелло для оформлення класики і сучасних стилістик. Освітлення, не схоже на інше, – результат, який отримують наприкінці.

На нашому сайті знайдете світло бренду з офіційною гарантією. Ми поставляємо його без посередників. Пропонуємо непогані ціни і документ, що підтверджує високу якість світильників Чічіріелло. Наші співробітники готові допомогти вибрати освітлення бренду для вашого інтер'єру. Воно буде відповідати технічним характеристикам. Все, що треба врахувати до оформлення замовлення освітлення Ciciriello, уважно проаналізуємо. За це не потрібно платити, прийміть послугу в подарунок.