Слава Україні
ПРАЦЮЄМО ДЛЯ УКРАЇНИ
кращі акумуляторні світильники

Світильники Dalber

Испания
Сортувати за:

Товари завантажуються...

Дитячі світильники Dalber - світлотехніка європейського зразка

Кожен з батьків прагне оточити своє чадо якісними і безпечними речами. Грамотно облаштувати інтер'єр, наповнити світлом кімнату, подбати про нічний режим освітлення, передбачити зручну і інтуїтивно зрозумілу систему управління світлотехнікою - безліч завдань з оформлення дитячої кімнати.

Вже протягом багатьох років, головним помічником в організації світла в дитячій кімнаті є іспанський виробник Dalber, який з 1988 року займається виробництвом винятково дитячих світильників. З моменту заснування і до сьогодні креативні дизайнери шукають ідеальний зв'язок між формою і змістом освітлення для дітей.

Надійність виготовлення світильників Далбер

Продукція іспанського виробництва вирізняється яскравими дизайнами, різноманіттям форм і високою якістю, адже орієнтована саме на зовсім юних користувачів, розроблена з урахуванням всіх вимог їхніх батьків. Дитячі світильники Dalber мають всі сертифікати відповідності експлуатаційної, технічної та екологічної безпеки:

  • генерують світловий потік різної інтенсивності для забезпечення правильних умов для розвитку і зростання малюка, для збереження гостроти зору під час активної гри і роботи. Є моделі для підготовки дитини до сну і здорового відпочинку. Варіативність потужностей дозволяє підбирати потрібний режим світла в певний момент;
  • пристрої освітлення виготовленні з екологічно безпечних пластиків і прослужать багато років. В асортименті чітка градація продукції для різних вікових груп. В асортименті DALBER немає моделей з крихкими травмонебезпечними деталями, струмонесучі елементи надійно сховані в корпусі;
  • всі пристрої виготовлені тільки з висококласних матеріалів. Ніякої токсичності, небезпечних фарбувальних складників. Пластик, скло, метал не здійснюють негативного впливу на екологію.

Комплексні рішення від Dalber

Світлотехніка Dalber розроблена для повноцінного облаштування системи освітлення в дитячій. Тут знайдуться стельові світильники, бра, настінні підсвітки-нічники та настільні лампи для формування багаторівневого світла. Для основного загального освітлення підійдуть підвіси або пристельові світильники, також є компактні плафони. Для робочого і локального підсвічування - дитячі настільні лампи Далбер, бра, для маркувального світла - ергономічні нічники.

Світильники відрізняються конструктивом, декором і стилістикою. Для усіх малюків, школярів, тінейджерів знайдуться цікаві пропозиції. Також за допомогою світильників Dalber легко підлаштувати кімнату під захоплення дитини. Окремі колекції для хлопчиків і дівчаток, цікаві рішення для зонування кімнати різностатевих малюків - виробник пропонує пристрої різної обробки і форми, кольору і інтенсивності свічення.

Особливості дизайну світильників Далбер

Дитячі світильники служать сучасною інтерпретацією казкових персонажів, героїв мультиків, різних фантазійних композицій. На металі, пластику і папері досконально передані сюжети улюблених казок. Такі пристрої стимулюють до активної діяльності, надихають, вчать мріяти і давати волю уяві маленьких користувачів.

Універсальні світильники Dalber, підвіси, плафони, настільні лампи легко адаптуються до простору дитячої, їх можна комбінувати під певні потреби малюка, поєднувати в єдині композиції стилізації.

Пристрої іспанського бренду відразу виконують кілька завдань:

  • генерують світло потрібної інтенсивності, підлаштовуються під мінливе поле діяльності малюка;
  • візуально розділяють кімнату на функціональні зони;
  • прикрашають, створюють необхідну атмосферу.

У в інтернет-магазині світильників Насвитло ви можете купити недорого світильники Dalber (Далбер) з невідкладною доставкою в Київ, Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю і більш віддалені куточки України.